Starejší, 10.10.2020, Trenčiansky kraj

23. nov 201980

Dobrý deň. Hladam starejsieho na svadbu na termín 10.10 2020. Starejsi sa mi páči ked je oblečený v kroji

• Pridam sa do koverzacie kedze a ja hladam starejsiho v TN kraji. My sme dostali odporucanie na pana Misuru a tiez na pana Miklasa (obaja okres NM), obaja hraju aj na harmoniku. Zial obaja su v nasom termine uz obsadeni 😔 Ak mate zaujem poslem kontakty do ss

• engynka Mozte poslať skúsim ci budu voľný. Ďakujem

• @elza2
    @engynka  Pekne pozdravujem. Robievam starejšieho+harmonikára (viac info+kontakt nájdete v mojom profile). Prajem pekný deň. Peter Ťažký

• Sponzor fóra
  • @petertazky  dobry den, dakujem za ponuku, my uz sme medzicasom nasli starejsiho

• @petertazky ďakujem za ponuku, ale aj my sme uz našli. Ďakujem

• Ahojte, ja taktiež zháňam starejšiho na 26.09.2020 v TN kraji, viete mi prosím zaslať nejaké kontakty, zatiaľ čo som písala dopyty boli obsadení 😐

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @yanett7  posielala6som vam správu prišla vám?

• Dobrý deň nie vaša správa bola zmazana

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ a moderátor na svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné podujatia, oldies party, beánie a iné podujatia pôsobiaci od roku 1995.
    KV-Production
    Bratislava
    Sme tím DJs a moderátorov. Skvelá parta ľudí, ktorá dáva kus svojho srdca do eventov, na ktorých hráme a ktoré organizujeme.
    DJ Peter
    Bratislava
    Svadobný DJ, ozvučenie, osvetlenie. Vypracovanie svadobného scenára a realizácia. Moderovanie svadobných vstupov a hier. Hudba, ktorá zabaví všetkych.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov