Starejší 8.8.2020 - Trenčín a okolie

Je ešte voľný starejší na dátum 8.8.2020 z okolia Trenčin?
Odpovedať
Z osobnej skúsenosti odporúčam Miroslava Mikláša zo Starej Turej.Hrá i na harmonike.
Odpovedať
Profilova fotka
Realizujeme kompletný svadobný program na kľúč, ako STAREJŠI NA SVADBE, DJ NA SVADBE & FOTOGRAF NA SVADBE tak aby ste s ničím nemali starosti. Všetko na našom webe: WWW.STAREJSIADJNASVADBU.SK STAREJŠI NA SVADBE Kompletné vedenie od začiatku svadobnej slávnosti od odpytovania nevesty so starejšim a ženíchom, vrátane usadenia hostí na svadobnom obrade, úrade alebo v kostole, privítanie svadobných hostí pred svadobnou miestnosťou, svadobné hry, svadobné atrakcie, súťaže pre zábavu hostí, v neposlednom rade začepcenie nevesty, aj ženícha. V spolupráci s DJ-yom alebo kapelou je program doprevadzaný hudobným podkladom. Súčasťou starejšieho je celkové vybavenie, resp. rekvizity, potrebné pre svadobný program. 20ks FOTIEK DO RUKY IHNEĎ NA POČKANIE PRE VÁS ZADARMO!!! Všetko robím priatelia pre Vás, je to Vaša svadba a Vy musíte byť spokojní. Pri našom stretnutí Vás oboznámim so základnými pravidlami svadobnej slávnosti, všetko samozrejme môžeme urobiť podľa Vášho výberu a rozhodnutia. DJ NA SVADBE Niekto si povie, DJ… veď len púšťa pesničky. TAK SI TO PRIATELIA SKÚSTE 🙂 DJ musí byť nielen dobre hudobne orientovaný z repertuárom ale aj technicky zodpovedne znalý s obsluhou techniky a príslušenstva. Od môjho detstva sa snažím hrať pre ľudí, pretože to je dôležité, hrať pre ľudí aby boli spokojní. MOJIM CIEĽOM JE VAŠA SPOKOJNOSŤ. 20ks FOTIEK DO RUKY IHNEĎ NA POČKANIE PRE VÁS ZADARMO!!! Snažím sa všetko robiť s maximálnou radosťou, energiou a precíznosťou. Mám v archíve cca 30 000 skladieb od rokov 70-tych až po najhorúcejšie novinky. Taktiež kladiem vysoký dôraz na technické vybavenie… Všetko presne to, čo na svadbe potrebujeme 🙂 Ďakujem za využitie mojich SLUŽIEB. S pozdravom Peter Kubiš
Odpovedať
Profilova fotka
@8petus8 Pozdravujem, pokiaľ ešte hľadáte, tak ma môžete kontaktovať a spolu to vyriešime. Prajem pekný deň.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?