Starejší, 20.6.2020, Prievidza

Dobry den Hladame kvalitneho moderneho starejsieho na datum svadby 20.6.2020 v okrese Prievidza. Prosim ozvite sa kto je zabavny mily moderny a volny hlavne.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Vrelo odporúčam Starejší Richard Tóth :-) :-)
Odpovedať
DJ aj v kombinácii živá hudba fotobudka. Bonus grátis svadobné oznámenia svadobné magnetky ŠPZ
Odpovedať
Profilova fotka
@aragorny Pokiaľ ešte hľadáte, tak sa mi ozvite a dohodneme sa. PŤ
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Termín 20.6.2020 mám voľný. Hrávam aj na akordeóne. Pozrite si prosím môj profil. S priateľským pozdravom Michal Kopál
Odpovedať
Urcite neodporucam Brano Cukan alias Divadlo pri Kolkarni z Handlovej. My sme ho mali a dodnes sa mi chce plakat ako sa hambim, pokazil nam svadbu svojim vystupovanim, vyjadrovanim, trapnymi a aj vulgarnymi “vtipmi”, a jeho “hry” boze traposiny. Nieje host coby sa mi nestazoval na neho, ze odkial ho mame. Ako sa tvaril na stretnuti ze vsetko je samozrejme tak bol to jeden sedlak ked to mam tak povedat. Zial, tiez sa nam nepodarilo nikoho zohnat uz a tohto sme dostali na odporucanie od Igora Sucheho a strasne sme sklamani. On si robil sam co chcel hoci sme mu vyslovene povedali ako si veci predstavujeme, tak pocas svadby si to sam organizoval uplne inak ako sa jemu chcelo. Ani raz sa neopytal ci vsetko ok. Sam ukoncil redovy tanec hoci vyse polovica ludi este netancovala co sa nam stazovali, ze chceli atd. No co bolo super kazil a prerusoval a strkal svoje nudneee hry ktore nemali konca kraja. Aj v kostole nevedel orgnizovat.. celkovo neni profi. Bohuzial nikto z okolia ho nepoznal tak sme to riskli :-(
Odpovedať
@lila6060 100 ludi, 100 chuti ja som ho videla na videu a mne sa pacil..nadseni boli aj svadobni hostia..
Odpovedať
No na videu :-S aj ja som dala svoje svadobne video maximalne zostrihat, nech je tam on co najmenej. Na videu je to teda skreslene, pre tych co tam neboli a nevedia, tak vyzera, ze zabava super. Ako svadbu sme mali vdaka bohu dobru az na neho. Kvoli jeho nekonecne dlhym dristom ludia jedli studenu polievku, kto si chcel nalozit skor, tak krical od nasho stola ze pahltna rodina a podobe, ci nevedia vydrzat atd, vela ludom nesedel jeho “humor”. Daval nas a aj ludi dost neprimerane dole. Rekvizity ubohe, ked pri davani podvazku dole som videla co dal moju muzovi na hlavu taku trapnu masku leva ako pre dieta na karneval som myslela, ze ho zabijem uz. Vobec neprisposoboval program danej situacii. Veci si menil podla seba. Nespolupracoval vobec so svadobnym timom ako kamera a fotograf. Mali dost nervy na neho lebo predsa nemohli byt nonstop v strehu, co si vymysli zas. Och detaily ani nejdem rozoberat, je toho hodne, len mam nervy opat a smutna som z toho.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
@lila6060 my sme ho mali na svadbe a lepšieho starejšího si neviem predstaviť. Každému jednému hosťovi sa páčil, dokonca fotografky povedali, že za celú karieru nič lepšie nezažili. Vždy nám povedal, čo sa bude diať, pýtal sa či je všetko v poriadku, doniesol nám čo sme chceli, staral sa o nás najlepšie ako vedel. Spravil neskutočnú zábavu. Aj môjmu manželovi dal na hlavu leviu hrivu a bolo to perfektné. Každý sa bavil, nikto nepovedal ani krivého slova. Hold každý máme asi iný vkus na humor a zábavu. A to sme boli na viacerých svadbách kde on bol starejším a vždy boli ľudia spokojní. A vulgárny rozhodne nebol! Dokonca sa s nami bavil až do rána a boli sme radi! Za nás môžem vrelo odporúčať.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?