Menu Forum

Starejší Prievidza - september 2020

27. sep 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
vejuska8
Registrovala sa 7. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Prievidza.
  • Svadba bude 5. septembra 2020
fotoportrét
fotoportrét
vejuska8
Registrovala sa 7. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Prievidza.
 Ahojte, zháňame starejšieho na svadbu a zatiaľ všetci, ktorých sme oslovili majú už obsadený termín... Skúšali sme Rada Danu, p. Hodouša, starejší Michal (tak to má na fb stránke), Roberta Krchníka, Dávida Dráfiho... Neviete niekto poradiť dobrého starejšieho ktorého by sme sa ešte mohli opýtať? Svadba bude v Prievidzi, takže ideálne z okolia.
12. sep o 20:16  •  Svadba bude v septembri 2020  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
natali2
7
Registrovala sa 21. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky a 2 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Partizánske.
fotoportrét
fotoportrét
natali2
7
Registrovala sa 21. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 4 príspevky a 2 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Partizánske.
 Ahoj. My sme boli na svadbe kamoške pri Prievidzi a mala starejšieho Mareka Vajdu. Pozri na FB. Veľmi dobrý chalan, vie čo robí a pobavili sme sa na 1* emoticon
13. sep o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wildflower
Registrovala sa 8. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok a 1 inzerát. Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom.
  • Svadba bola 6. septembra 2019
fotoportrét
fotoportrét
wildflower
Registrovala sa 8. septembra 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 1 príspevok a 1 inzerát. Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom.
  • Svadba bola 6. septembra 2019
 Igor Suchý s Handlovej... Top emoticon
13. sep o 09:47  •  Svadba bola v septembri 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petertazky
Celá SR/ČR starejší, harmonikár, fujarista, spevák, zabávač
Peter Ťažký PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
6
fotoportrét
fotoportrét
petertazky
Celá SR/ČR starejší, harmonikár, fujarista, spevák, zabávač
Peter Ťažký PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
6
 Zavolajte, dohodneme (kontakt v profile). Prajem pekný deň.
27. sep o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
natka113
1
Registrovala sa 13. júla 2017 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 74 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 13. septembra 2019
    Ľubianka, okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
natka113
1
Registrovala sa 13. júla 2017 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 74 príspevkov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 13. septembra 2019
    Ľubianka, okres Partizánske
 @vejuska8 odporúčam všetkými 20timi Mareka Vajdu aj s celou skupinou OK Band!.. mali sme svadbu pred 2 týždňami a boli sme maximálne spokojní .. aj keď je dosť možné, že na budúci september už nebudú mať voľné ale skúsiť musíte! emoticon
27. sep o 08:34  •  Svadba bola v septembri 2019  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vejuska8
fotoportrét
fotoportrét
vejuska8
 Už to máme vyriešené, ďakujem pekne všetkým.
27. sep o 08:34  •  Svadba bude v septembri 2020  • Odpovedz  •  Páči sa mi to