Starejší, koordinátor - 25.9.2021

Ahojte, neviem ci tento prispevok radim do spravnej skupiny, ale hladame cloveka, svadobneho koordinatora. Teda nechceme uplne klasickeho starejsieho, ale skor niekoho kto nam pomoze s moderovanim ludi, aktivit mimo hostiny aj na hostine. Teda predstava by bola nasledovna: Privítanie mladomanželov a hostí na svadbe Oznámenie začiatku svadobnej hostiny Mladomanželský tanec Tanec s rodičmi Krájanie torty Súťaže s hosťami (cca 3 súťaže) Z koordinácie by sme vynechali aktivity ako: Redový tanec Odčepčenie Rozbíjanie taniera Jedenie spoločnej polievky Ak by ste o niekom takom vedeli a zaroven vedeli nejaky cenovy odhad takychto sluzieb, bola by som vdacna. vdaka
Odpovedať
Kludne ti s tym pomozem ak chces ☺️🙂
Odpovedať
@tatiana1329 Ahoj, poznas niekoho takeho? 🙂
Odpovedať
@apple_bee skus popozerat svadobne agentury ako napr. Wedding day, Lux wedding a podobne, tie maju aj takychto ludi, alebo skus pozriet co dokaze mama stranku, tam som tiez videla uz rozne profesie, pripadne ak mate svadbu v nejakom hotely, tak niektore hotely maju aj takychto ludi alebo maju kontakty na takychto ludi... zalezi uz len kolko do toho chces investovat... Alebo ti pomozem priamo ja... 🙂 Uz som kamoskam takto svadby pomahala 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,pracujem na základe požiadaviek a na mieru písaným textom, samozrejme bez čítania na svadbe
Odpovedať
@tatiana1329 Dakujem krasne sa cenne rady, premyslim si. Asi trosku iklinujem k muzovi / moderatorovi, ale nebranim sa ani takejto myslienke.
Odpovedať
@starejsiadarinka Rovnako dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, hovorím aj maďarsky a mám v talári moderné ale aj veľmi tradičné body programu. Mám kolegov 2 kamery,a aj fotografa s fotobudkou.Krasny večer
Odpovedať
@apple_bee drzim palce ☺️
Odpovedať
@apple_bee prosím pekne našli ste niekoho? my tiež niekoho takeho hľadame
Odpovedať
@barbora287 Zdravim, svadobnych koordinatorov asi moc nie je, respektive viac ludi hlada priamo starejsieho so vs. co k tomu patri. Ak by som nasla, dam vam kontakt. 😉
Odpovedať
Nasla som nieco, neviem ci si pozerala: https://www.weddingday.sk/svadobny-ko... https://impuls.sk/sluzby-umela/svadob...
Odpovedať
Profilova fotka
@apple_bee Viem Vám to zrealizovať podľa Vašich predstáv. S priateľským pozdravom Peter Ťažký
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?