Starejší, koordinátor - 25.9.2021

20. júl 2020120

Ahojte,

neviem ci tento prispevok radim do spravnej skupiny, ale hladame cloveka, svadobneho koordinatora.

Teda nechceme uplne klasickeho starejsieho, ale skor niekoho kto nam pomoze s moderovanim ludi, aktivit mimo hostiny aj na hostine.

Teda predstava by bola nasledovna:
Privítanie mladomanželov a hostí na svadbe
Oznámenie začiatku svadobnej hostiny
Mladomanželský tanec
Tanec s rodičmi
Krájanie torty
Súťaže s hosťami (cca 3 súťaže)

Z koordinácie by sme vynechali aktivity ako:
Redový tanec
Odčepčenie
Rozbíjanie taniera
Jedenie spoločnej polievky

Ak by ste o niekom takom vedeli a zaroven vedeli nejaky cenovy odhad takychto sluzieb, bola by som vdacna. vdaka

• Kludne ti s tym pomozem ak chces ☺️🙂

• @tatiana1329  Ahoj, poznas niekoho takeho? 🙂

• @apple_bee  skus popozerat svadobne agentury ako napr. Wedding day, Lux wedding a podobne, tie maju aj takychto ludi, alebo skus pozriet co dokaze mama stranku, tam som tiez videla uz rozne profesie, pripadne ak mate svadbu v nejakom hotely, tak niektore hotely maju aj takychto ludi alebo maju kontakty na takychto ludi... zalezi uz len kolko do toho chces investovat... Alebo ti pomozem priamo ja... 🙂 Uz som kamoskam takto svadby pomahala 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,pracujem na základe požiadaviek a na mieru písaným textom, samozrejme bez čítania na svadbe

• @tatiana1329  Dakujem krasne sa cenne rady, premyslim si. Asi trosku iklinujem k muzovi / moderatorovi, ale nebranim sa ani takejto myslienke.

• @starejsiadarinka  Rovnako dakujem za odpoved.

• Dobrý večer, hovorím aj maďarsky a mám v talári moderné ale aj veľmi tradičné body programu. Mám kolegov 2 kamery,a aj fotografa s fotobudkou.Krasny večer

• @apple_bee  drzim palce ☺️

• @apple_bee  prosím pekne našli ste niekoho? my tiež niekoho takeho hľadame

• @barbora287  Zdravim, svadobnych koordinatorov asi moc nie je, respektive viac ludi hlada priamo starejsieho so vs. co k tomu patri. Ak by som nasla, dam vam kontakt. 😉

• @apple_bee  Viem Vám to zrealizovať podľa Vašich predstáv. S priateľským pozdravom Peter Ťažký

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Jano Korytár
    Nové Zámky
    DJ/ MODERÁTOR. Ponúkam vyše 25 ročné skúsenosti v oblasti: svadby, disco, plesy, firemné eventy a pod. Kvalitný zvuk, moderné LED svetlá.
    KV-Production
    Bratislava
    Svoju jedinečnú ponuku máme pre tých z vás, krotí očakávate svadbu na najvyššej možnej úrovni.
    DJ / MODERÁTOR - ozvučenie, osvetlenie, návrh programu, spolutvorba scenára svadby, zostavenie Play Listu
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov