Starejší/moderátor, prípadne aj DJ, ale nemusí - ŽILINA, 20.8.2022

Ahojte, prosím viete mi odporučiť, alebo vie sa mi prihlásiť skúsený vtipný starejší, ktorý bude uvádzať jednotlivé časti programu a dohliadať na ne? Odobierku nemáme, jedná sa len o samotnú hostinu. Prípadne sa nebránime aj starejšiemu s DJom v jednom. ďakujem vopred veľmi pekne
Odpovedať
Ahoj, ja som tiež hľadala moderátora, ktorý by bol aj DJ aj som si s viacerými volala a dopisovala si a jednoznačne som si vybrala Martina Ďaďa. Už sme sa s ním aj stretli a prešli si plán hostiny a bol veľmi príjemný, má veľmi dobré hodnotenia, prijateľnú cenu a úprimne mi po všetkých tých ostatných telefonátoch odľahlo, že sme na neho natrafili lebo naozaj z neho ide veľmi pozitívna energia. My máme svadbu 23.7.2022 takže neviem ešte ako naozaj prebehne hostina, ale nemám žiadne obavy 🙂
Odpovedať
@luciana_ ahoj, ďakujem veľmi krásne, na náš termín je tento už ale obsadený 😞. Potvrdzujem že bol v telefóne príjemný 🙂. Mala si ešte niekoho prosím v užšom výbere? Skúšala som aj Martina Závadského, tiež tu má fajn odporúčania a tiež je obsadený :/. Ďakujem a prajem nech Vám všetko perfektne vyjde!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?