Starejsi/moderator

Ahojte nevesticky 🙂 Mohli by ste mi prosím poradiť starejsieho na svadbu, východne SR( nie je podmienka) Na svadbe nebudeme mat vela tradicii takze mi hlavne ide o moderovanie a organizáciu žiaden harmonikár a DJ v jednom . Možno skôr mladší ročník keď nie tak aspon mladý duchom 😬 . Za všetky odpovede milión krat dakujem 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus si pozriet https://mladejsi.sk/ neviem odkial je, ale je mladsi nez bezne byvaju starejsi 😄
Odpovedať
@kati301 Dakujem veľmi pekne pozriem sa na to
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Pozdravujem, aký máte termín? Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ako tak pozeram, tak uz budes mat asi aj po svadbe alebo teda minimalne vybrateho starejsieho. Ale mozno sa niekomu zide do buducna info. Nam svadbu zabezpecovala firma Josip. Robili nam catering, vyzdobu, no proste vsetky tieto svadobne zalezitosti a cez nich sme mali aj starejsieho. Ako si pisala, je to taky mladsi pan a program mal vkusny a zabavny aj so vsetkymi vaznymi castami samozrejme. Este mi napadlo k tomu programu, tak mali sme aj take kadejaky hry a sutaze alebo ako by som to nazvala, napriklad svadbony koc, to bolo super alebo potom kacaci tanec, klobukovy tanec a dalsie. Si nespomeniem teraz rychlo na ostatne.
Odpovedať
Dobre si spravila, že si dala takto vedieť. Aj keď pre slečnu alebo pani, neviem, to nemusí byť už aktuálne, ale niekto si tu nájde túto informáciu a môže ju využiť. Vieš ako sa hovorí, lepšie neskoro ako vôbec 🙂 Mne sa moc páčia na svadbe takéto súťaže a celkovo, keď sú zapájaní hostia do celého toho priebehu. Je to také živšie, aj sa človek zasmeje a lepšie zabaví než keby má len sedieť na mieste a sem tam vybehnúť sa zavrtieť na nejakú pesničku.
Odpovedať
Myslis? Nebola som si ista, ci vobec mam pisat, ale som si povedala, ze do buducna sa hadam niekomu moja skusenost moze zist. To veru ano, mne sa to tiez pacilo a bolo vidno, ze aj hostom. Bolo to take ozivenie a celkovo to tak rozprudilo zabavu. Bola som raz na svadbe, kde nemali starejsieho ani nikoho takeho, kto by vlastne sprevadzal tym vecerom. Narovinu ti poviem, ze to bola nuda. Ozaj zalezi aj od toho starejsieho, ako sa vecer bude vyvijat.
Odpovedať
Ale pravdaže, však svadby bývajú počas celého roka a tieto portály sú dosť navštevované. Ono je zbytočné vytvárať nové a nové diskusie, keď si vie nevesta aj takto vyhľadať aktuálne info. Presne som išla napísať, že to musela byť celkom nuda. Akože okej, pokiaľ ide o nejaké oslavy narodenín napríklad, ale na svadbe sa to žiada, aby tam bol starejší. Vlastne je ako nejaký moderátor celého toho dňa.
Odpovedať
Tak to zastavam uplne rovnaky nazor v tomto. Len tiez si treba dat bacha pri vybere a lepsie si mozno aj pozriet nejake ukazky. Teraz je toho vela aj na nete vsade. Aby potom neboli ludia sklamani, ze nesplnil ich ocakavania pripadne. Nemusi sa kazdemu pacit rovnaky styl zabavy, tak som to myslela. Preto je dobre, ze s nim sa dalo aj dopredu dohodnut, co sme tam zhruba chceli. Jasne, ze niektore veci boli aj pre nas prekvapenim, ale v ramci teda toho, ako sme si to predstavovali.
Odpovedať
Máš na mysli pozrieť si priamo toho starejšieho akože v akcii na nejakých videách? Či tie hry? Popravde mi nenapadlo, že sa to takto dalo. Ani som to neskúšala. Mne ti stačí, keď mi niekto povie svoju skúsenosť, akú má. Ako to prebiehalo a čo sa tam dialo. To je niekedy lepšie ako vidieť video. Z toho nevycítiš, ako to pôsobilo na ľudí. Ale napríklad tie hry, tak to áno, to sa zase oplatí si pozrieť. Ono dávajú tomu také názvy, ktoré ti nedávajú celkom zmysel až pokým si tú hru vlastne nezažiješ.
Odpovedať
Skor tie hry som mala na mysli, ze takto si pozriet. Myslim, ze to je automatika, ze starejsieho si vyberas aj podla tych videi napriklad, ak si ho nemala sancu vidiet priamo v akcii.
Odpovedať
Co sme mali my vybaveny catering na svadbu, tak ten pan nam robil aj starejsieho. Takze sme to mali vsetko v jednom. Vela veci vybavenych a zabezpecnych vdaka tomu, ze sme oslovili jednu spolocnost, ktora toto vsetko zastresuje. Podla mna je super, ze sa to takto da uz v dnesnej dobe. Velmi to vie pomoct a ubrat stresu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?