Starejší Richard Toth - máte skúsenosti?

Poznate ho niekto?
Odpovedať
nikto ho nepozna?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@mishellpd aj ja by som si rada precitala nejake recenzie na neho, naozaj s nim nikto nema skusenost ? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Bol kamoške na svadbe starejším a urobil skvelú zábavu , a ja som si ho tiež rezervovala na moju svadbu. Fakt super.
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím babenky,ten pán Richard Toth,odkial je?môžem poprosiť neaky kontakt na toho pána???? Ďakujem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte baby, prosím nejaký feedback na Riša? Chceli by sme ho na svadbu ale zdá sa nám trošku pridrahý. Vdaka ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
s danym panom mame velmi zle skusenosti. po rezervacii terminu a naplanovani stretnutia sme sa v podatate nikdy nestretli stale nas len natahoval potom uz ani telefon nedvihal museli sme volat z cudzych cisel ktore na prekvapenie hned zdvihol. tyzden pred svadbou povedal ze nepride lebo ma nejaky kurz z roboty alebo co. takze ak chcete riskovat kludne si ho zajednajte mi ho urcite nikomu neodporucime
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@peteruu Neuveríte ale presne toto iste sa stalo teraz nám. Až na to že podotýkam v sobotu máme svadbu a dnes v stredu nám napísal SMS v podobe že sesternici ide na svadbu a podobne výhovorky čo sú klamstvá samozrejme. Už niekoľko týždňov pred tým nám nedvíhal telefón a pekne je na Tom to že sme si ho rok dopredu rezervovali a 3 dní pred svadbou Vám to len tak zruší a to si hovorí profesionál. Milé budúce nevesty v každom prípade tohoto pána si na svadbu určite nevolajte ak nechcete mať pokazenú svadbu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?