Kto vám ponesie svadobné obrúčy k oltáru?

Profilova fotka
Nevesticky,chcem sa vas spytat,ako to riesite s obruckami..Kto vam ich ponesie na vankusiku k oltaru? neviem,ci tím poverit svedka,ale jednym z krsniatok,maju 3 a 8 rokov.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@liana243 Ja by som chcela, aby nam doniesol maly synovcek, budem mat vsak rok a nie som si ista, ci uz bude cupitat :) ak nie, tak budeme musiet zmenit plan :)
Odpovedať
Profilova fotka
to co to? to uz nas tam obrucky nebudu cakat na oltari |-| ?? a kedy sa to nosi?? tesne predtym, nez si ich navlecieme? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@diamontko no ja tiez veru presne neviem :-| uz som dlho nebola na ziadnej svadbe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Nam moja 7rocna sestricka :)
Odpovedať
Profilova fotka
nam neniesol nikto. Pred obradom si ich vzal farar a cakali nas uz na oltari. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela aby ich odnieslo naše krstna 3roky ma :-)
Odpovedať
nám prinesie 6 ročná neter :-)
Odpovedať
myslím, že tie krsniatka by bola lepšia voľba, je to také milé keď ich nesú deti... :-) ja to mám vybavené....mne ich ponesú moje dve malé deti :-D len dúfam, že sa nezastavia v strede kostola a nezačnú sa s nimi hrať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@monikalaura007 a kedy ich tam ale maju akoze priniest?? :-)
Odpovedať
skôr si myslím, že predtým ako vedie otec nevestu ku oltáru...lenže ja by som zase chcela vidieť ako nám ich deti prinesú tak to dáme asi až po mojom príchode ...:-) je to individuálne a celé to záleží na dohode partnerov a samozrejme aj farára...lebo niektorí nie sú toho zástancami ...
Odpovedať
Profilova fotka
my ich budeme mať asi tam..takže ich nebude niesť nikto...:)
Odpovedať
Profilova fotka
my ich budeme mat už pripravené, naaranzované pri oltari na malom stolíku, kde bude aj pekna vaza na moju kyticu, aby som ju nemusela drzat a krizik :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@monikalaura007 ja som tiez tak myslela,ze to krstniatko 3-rocne,len presne,bojim sa toho,aby nezacala nahodou trucovat,alebo isla niekam inam a obrucky cestou strati :-) tak uvidim ako to napokon doriesime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nam ich donesie moja 5 rocna neter.Ma uz prichystane prekrasne saticky,bude za kocku :)
Odpovedať
@liana243 no moje deti sú ešte mladšie ako tvoje krsniatko, ale tak deti robia spontánne veci, ale za to niekedy vedia pekne prekvapiť, tak ja dúfam, že moje ich pekne ponesú a nebudú problémy, že by niekam s nimi ušli a keď , tak sa zoberieme bez obrúčok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@liana243 mne obrucky donesie moj syn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ketrinka17 aj mne donesie synček teda má dva roky tak snáď... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kotatko201 moj bude mat na nasej svadbe 2r a 1m ale myslim si ze najprv poletia obrucky a potom sa rozbehe ulickou :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
Profilova fotka
Ahojte dievčence, trošku obnovuje túto tému 🙂 síce je doba aké je a nevieme čo nás chystá, ale tie, ktoré ste sa ešte nevzdali svojich ideálnych predstáv o svadbe ako to riešite s obruckami? Kto vám ich ponesie a viete poradiť kedy sa vlastne nesú? Pred nevestou, po neveste alebo až vtedy keď oddavajuci vyzve manželov aby si vymenili obrúčky? Buďme vďačná za každý tip 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 ahoooj . Mne bude moje krsniatko brat . 5 rokov bude mat 🙂 a neviem že kedy . Hadam nam Fararko povie 😄 v marci idem zanim 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sofi0707 Ďakujem krásne 🙂 Keďže my máme obrad v záhrade a náš psík je absolútne obľúbený člen rodiny a obrad bez neho si nevieme predstaviť, chcela by som aby prstienky doniesla ona (fenka), ale myslím si, že by bolo pekné a aj praktické keby ju doviedol na vodítku priateľov synovec, teda tiež jeho krsňa, bude mať vtedy 4,5 roka. Myslím, že by spolu mohli byť zlatí keď budú kráčať uličkou. Len sa pýtam, lebo keď väčšinou pozerám fotky ako pes nesie prstienky tak väčšinou ide sám, ale to nechcem, lebo môže odbehnúť za hosťami a zase nechcem ani vynechať malého. Myslím, že by spolu mohli byť krásna dvojka. Ibaže teraz neviem či majú ísť predomnou... alebo až keď teda nás vyzvú aby sme si vymenili prstienky
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 ahoj, tak v podstate je to na tebe ako si to urobíš, ale nevesta ide väčšinou ako posledná 😊 u nás pôjde napríklad ženích, potom druzbovia s druzickami, a tak malinká druzicka (možno aj s prstienkami) a nakoniec ja 😊 ale koniec koncov je to podľa mňa stále na tebe 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka26 Ďakujem za radu 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?