Kde zoženiem krstný list na svadbu na Cypre?

ahojte kocky,potrebovala by som poradit:nakolko na moju svadbu na Cypre potrebujem krstny list a nie som pokrstena vydavaju niekde potvrdenie o vierovyznani? prosim ak niektora nieco o tom viete tak sa ozvite. Srdecna vdaka
Odpovedať
:-|
Odpovedať
Profilova fotka
@marti777 mozno sa skus niekde na matrike spytat, ked nie si krstena v kostole. neviem ako tieto veci funguju. a svadbu si vybavujete sami alebo cez agenturu, lebo agentura by toto mala vediet. my sme mali sice svadbu na mauriciu, ale potrebovali sme len prelozene rodne listy, okrem toho nic
Odpovedať
robime si vsetko sami to je to a ja moc po arabsky nerozumiem mam s tym obrovsky problem nikde ti nevystavia potvrdenie o vierovyznani :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@marti777 a co keby si skusila zavolat len do nejakej svadobnej agentury a akoze sa zaujimas a povypytovala by si sa vsetko? ked nie si krstena, tak v kostole ti nevydaju asi ziadny doklad. a skusala si sa pytat na sr na matrike? alebo zavolaj na slovensku ambasadu na cypre, ale najblizsia aka tam je, aj oni by ti mohli poradit co vsetko potrebujes a ako sa to da ziskat. urcite to skus vsetko obvolat a nenechaj sa odbit!! drzim palce, daj vediet ci sa ti to podarilo a kedy mate mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@marti777 preco potrebujes kvoli svadbe na cypre rozumiet po arabsky? Podla mna naistejsie je sa obratit na ambsadu alebo na ministerstvo zahr. veci SR. Aj ked pochybujem, ze dostanes potvrdenie o niecom, co sa nestalo...
Odpovedať
mi potrebuje kopec papierov a potvrdeni,vsetko poprekladane a apostilovane,pokrstia ma v Leviciach po dlhom vybavovani,nepotrebujem rozumiet po arabsky ale obrad ktory sme uz absolvovali bol cely v Arabcine,teraz nam uz ostavaju len civilny na matrike,pre eu komisiou a este jeden v Syrii
Odpovedať
Profilova fotka
@marti777 a preco to mate take komplikovane, tolko obradov, este aj v Syrii, odkial pochadza priatel? podla mna bude fakt najrozumnejsie ak si obvolas ambasadu, to by som urobila asi ako prve. pride mi nejake divne, ze musis byt pokrstena kvoli civilnemu sobasu.
Odpovedať
to pokrstenie musi byt kvoli obradu v Syrii,pochadza zo Syrie a jeho rodicia trvaju na tom ze sa musime zobrat aj tam,vlastne sme sa zobrali pred Alahom a tento obrad bol najdolezitejsii,akurat ze neni k nemu ziadny doklad,takze preto este tie ostatne obrady,po svadbe v Syrii neprebera manzelka meno manzela ale manzel meno manzelky.
Odpovedať
Profilova fotka
@marti777 tak vam drzim palce, nech vam to vsetko dobre dopadne a daj vediet ci sa ti vsetko podarilo vybavit
Odpovedať
dakujem pekne jasnacka dam vediet ako to vsetko dopadlo,drzkaj sa zatial ahoj :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?