Cestovka s výhodami pre mladomanželov

Ahojte nevestičky, poraďte prosím nejakú cestovku, ktorá ponúka dovolenky so zaujímavými výhodami pre mladomanželov :)
Odpovedať
Aj nejaka taka existuje? Ja som este o ziadnej takej nepocula :-(
Odpovedať
Niekde som čítala, že mnohé cestovky ponúkajú napríklad luxusnejší apartmán v cene štandardného, pokiaľ sa svadobná cesta koná do 6 mesiacov po svadbe. Tak ma zaujímalo, či niekto nemá konkrétne skúsenosti. Hm, nič iné nám asi neostáva, len tie cestovky so snúbencom pobehať a poinformovať sa osobne 😅
Odpovedať
Hmm o takom som este nepocula maximalnu vyhodu xo som kde videla bolo dieta zdarma..Ale k tomu luxusnejsiemu apartmanu,strcis do pasu 20e a na 99%recepciach to pochopia :D
Odpovedať
Heh, to ma pobavilo. Oazja akoze nieco take existuje, alebo to ma byt len nejaky navrh na novy podnikatelsky plan? Ak by ale daco take existovalo, tak podla mna by to bolo skvele a celkom by to aj mohlo ist
Odpovedať
@eri_sa myslím, že v každej cestovke je samozrejmosť, že pokiaľ povieš, že ide o svadobnú cestu, tak ti priamo na hoteli napríklad vyzdobia izbu, prípadne pripravia vínko, ovocie, alebo ti dajú lepšiu izbu, atď.
Odpovedať
http://www.svadobna-cesta.com/zlava-n... napríklad aj tu sa o tom píše. Mňa skôr zaujímali bežné cestovky, možno majú výhody i tie :) Čo sa týka 20€ v pase, pochybujem, že by to v luxusných hoteloch zavážilo :D
Odpovedať
@eri_sa Menili sme izbu ci Tunise,Egypte,Thajsku aj Dubaji a fungovalo to,kedze pokial su izby volne, recepcnej ci recepcnemu je to akurat tak jedno.Pretoze darmo ze robi v 4 ci 5* hoteli ked ma mizerny plat :)
Odpovedať
treba sa podľa mňa pýtať na to už v cestovkách, možno takto oficiálne to ani neponúkajú ale ak by ste s ana to informovali tak vám to ponúknu :)
Odpovedať
Vcera sme akurat kupili dovolenku,cestovka nic vobec a hotel ma normalne na stranke,ze narodky,vyrocie,svadobna cesta a take ze ranajky do postele,sampus,ovocna misa a kadeco ako bonus v takomto pripade.A pani co to predavala to proste nevedela/ a to ja som hladala uplne inu informaciu,ktoru tiez nevedeli samozrejme :D
Odpovedať
Ďakujem za všetky reakcie 😊 Určite sa pôjdeme poinformovať do rôznych cestoviek.
Odpovedať
Keď sme si kupovali zájazd od cestovky začiatkom roka mali sme ako mladomanželia zľavu + do poznámky sme uviedli že sme novomanželia a dali kópiu sobáš. listu.
Odpovedať
@berek cez ktorú cestovku, prosím?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?