Dovolenka na Rhodose - tipy na cestovku, hotel, miesto

Profilova fotka
Ahojte baby, v manzelom sa chystame toto leto na dovolenku, mame vysnivany ostrov Rhodos, kto tam bol, poradte cez aku cestovku, ceny, hotel, miesto atd :)) Budem sa tesit z kazdej rady a skusenosti :P
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj robila som na ostrove 4 roky, daj si pozor hlavne na Evi hotel vo Faliraky.... strasne moc zlezi ako narocny ste,kolko chcete investovat do dovolenky atd
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 ked chcete poradit kludne rp
Odpovedať
Ahojte, táto téma ma veľmi zaujala, lebo už asi dva týždne pozerám ponuky cestovných kancelárii. Tiež chceme ísť na Rhodos, ale zatial ma nič neočarilo. Pozerala som aj recenzie hotelov a podľa nich mi to vychádza na hotel Pegas alebo Blue Sky See. Investovať do dovolenky by sme chceli tak asi 2.200 €. Budem fakt rada, keď sa podelíte s vašimi skúsenosťami. Ďakujem
Odpovedať
ja som bola na Rhodose viacX.. samozrejme pre mňa je TOP Faliraki letovisko.. tam je plno skvelých hotelov, celkom v pohode je aj L. Colossos Beach... naposledy sme bývali v hotelíku pri Lindose.. proste krásna pláž, požičali sme si auto a prešli až dole.. poprípade sme boli aj v Kolymbii a to v hoteli Kolymbia Sky...
Odpovedať
@reni313 ktorý hotel bol pre Teba TOP a cez akú cestovnú kanceláriu si bola? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme boli na Rhodose v hoteli Sentido Lindos Bay Resort & Spa a pre nas bol uplne uzasny. Ale zalezi na tom, co mate radi. Tento hotel je pri plazi, je tam klud, je pri Lindose, ale nie je priamo v ziadnom meste, v okoli je zopar restauracii a obchod, ale inak nic. Je tam fakt klud, takze na odpocinok je to super. Chodia odtial autobusy do mesta Rhodos aj do mesta Lindos, vlastne po celom ostrove. Nam sa tam pacilo velmi, je to maly hotel, ale izby su velmi pekne, jedlo je vyborne, uplne nam stacila polpenzia, boli tam bohate bufetove stoly. Takze pokial chcete klud a odpocinok na plazi alebo pri bazene, vyborne jedlo a pitie, tak odporucam tento hotel. :)
Odpovedať
@dufia , cez Seneca tours, a naposledy už sama, tiež pri Lindose.. čo spomína dianka48 - poznám tento hotel, je dobrý, ale žiaľ som v ňom nebývala.. v Kolymbii sme boli už v spomínanom Kolymbia Sky.. má peknú pláž, nie je tam veľa kameňov - cca 15 min od rušného centra.. a vo Faliraki sme boli napr. aj v Pegasose.. prešla som aj Rhodos town, ale tam je krásne len ako výlet.. pláže sa mi tam až tak nepáčia.. no dá sa nájsť aj tam..
Odpovedať
Profilova fotka
@dianka48 Dakujem za tip a kolko Vas vysla takato dovolenka a cez aku cestovku ste isli? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Boli sme uz davno, v roku 2010 nas vysla na 2000 eur za dvoch na 14 dni a boli sme cez Happy Travel (mala cestovka). Nie som si ista, ci tento hotel este maju v ponuke. Este som zabudla, ze plaz nie je pieskova, boli tam kamienky, ale bola to hotelova plaz, cize lehatka zdarma.
Odpovedať
Profilova fotka
@mayka007 Dobrý deň, Rhodos máme v ponuke s odletmi z Viedne aj Bratislavy. Môj tip je Grecotel Rhodos Royal 4*+, veľmi príjemný hotel s all inclusive programom, výbornými službami ktorý si naši zákazníci neustále chvália. Nachádza sa v blizkosti hlavného mesta ktoré počas dňa dýcha históriou a v noci hýri farebnými svetlami z rôznych tavern a party barov. Priamo pri hoteli sa nachádza pláž Faliraki a len 5 minút pešo je vzdialený Aquapark. K dispozícii máme samozrejme strediská ako Lindos a Lardos, ktoré sú pokojnejšie. Rada Vám pošlem ponuku na mieru, pokojne sa mi ozvite do IP :-)
Odpovedať
@reni313 ďakujem za tipy. Teraz už len sa rozhodnúť :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pracujem na Rodose uz 5ty rok :) takze ak by si chcela nejake info z prvej ruky nevahaj sa ozvat. :) Mozem odporucat hotely ako su Island Blue Hotel v Pefki, Lindos Blu hotel pri Lindose, Lindos Mare pri Lindose. Zarucena kvalita a spokojnost :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@janna281 V Lindos Mare a Lindos Blu som robila aj ja, tie hoteli su fakt dobre, akurat Lindos Mare slovenske cestovky velmi v ponuke nemaju.
Odpovedať
Profilova fotka
@dianka48 *hotely
Odpovedať
Ďakujem za užitočné informácie. Tieto hotely, ktoré uvádzate, viete konkrétne aké cestovky ich ponúkajú alebo sa tam dá zabokovať pobyt individuálne.
Odpovedať
Profilova fotka
@dufia Dobrý deň, majú ich k dispozícii rakúski a nemeckí touroperátori. Sme ich autorizovaný partner, rada Vám pošlem ponuku - kontaktujte ma prosím do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
na Rhodose môžem len a len odporučiť hotely Eden Roc 4*, Amilia Mare 5* (predtým Paradise Mare), Rhodos Royal 4* (trošku starší nábytok, ale mne to nevadilo) :-) ak z tých drahších určite Alila 5* (v ponuke cez rakúske/nemecké CK), ten bol úplne premakaný a nádherný :-) a rozhodne odporúčam požičať si auto a precestovať ostrov, je krásny (odporúčam Lindos, zátoku Anthonyho Quinna - Ladiko Beach, pláž Tsampika, hlavné mesto, kúpele Kalithea, údolie motýľov, Prasonisi) :-)
Odpovedať
@reni313 Ahoj, prosím Ťa vieš mi povedať bližšie info o hotely Pegassos? Celkom sa mi páči, aj som čítala nejaké recenzie, ale ak môžeš, tak mi prosím napíš aj Tvoje skúsenosti. Ďakujem. :)
Odpovedať
My sme boli v Lindos Princess, chytili sme v júni super last minute, za 1300 dokopy. boli sme spokojní, raz sa tam ešte vratime
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja som bola vo faliraki v hoteli evi,,,,,,,ubytovanie bolo trochu od ruky, lebo komplex sa sklada z hlavnej budovy a bungalovov,,my sme boli v bungalove,,nic moc izby,,,,ale napriklad strava bola dobra aj celkovo rhodos je super,,,,pacil sa mi v hoteli aj velky bazen stale boli animacie,,,,,,to je plus,,,,,,na Evi som nezanevrela,,ale uz by osm isla do ineho hotela,,,,,,,:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@heluska0601 ahoj heluska,vedela by si mi poradiť,ohľadom požičania auta vo faliraki?kde je to najvýhodnejšie,nakoľko viem,že cez ck a hotel je to predražené a či je výhodnejšie priamo na mieste alebo si ho zarezervovať už tu na Slovensku? Ďakujem za odpoveď Yvetta
Odpovedať
Profilova fotka
@yvetta62 najlepsie pobehat priamo tam viac obchodnikov co vam ponuknu.......
Odpovedať
Ďakujem Heluska za radu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@janna281 Ahoj,neviem ci sem este chodis,ak ano,vies mi prosim poradit ohladom hotelov?vytipovane mam hotel sunrise,potom Virginia alebo Marianna palace,popripade Olympia Sun..dakujem:)
Odpovedať
@heluska0601 ahoj,ak sem este chodis,vedela by si mi poradit?rozmyslame nad hotelmi Virginia,Marianna palace alebo hotel Sunrise..dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipka ahoj ake oblasti su to prosim
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?