Kam na svadobnú cestu v júli?

Profilova fotka
Baby poradte nam, kam by ste sli na svadobku v juli, chceme hned po svadbe, naj by bolo letecky, min. 10 dni oddych, ale nie daky rezort, ani hotel, asi daky apartman, vilu...ja si predstavujem vyhlad na more, prechadzky, nie velmi rusno, aj auticko by sme si mohli prenajat, nie dake party mesto, tak zit tam par dni...Mali sme najskor Tenerife vyhliadnute, no odradili nas prestupy plus sa nam znizuje trosku rozpocet... Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
V juli za mna Portugalsko😊 Krasna krajina, mili ludia, v pohode ceny. Bud ho precestovat od severu na juh alebo byt iba na juhu v Algarve.
Odpovedať
Profilova fotka
Za mna Barcelona, apartmanik pri mori, poznavacka, vyborna kuchyna, super ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby, to Portugalsko som uz pocula, vies mi odporucit kde pozreme? Plus leti aj z BA? dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@baryllkovci tak zalezi ci chcete s cestovkou abo bez. S cestovkami nemam skusenosti. Inak z BA ciste let by vysiel pomerne dost, ale napr. z Prahy je o dost lacnejsi. Pripadne najlacnejsie co ma napada je z Prahy Ryanairom do Berlina a odtial do Lisabonu a tam by ste si mohli prenajat auto na juh.
Odpovedať
Ja by som asi tiez vyuzila nejake lacne letenky niekde do Europy lebo v juli ako top sezone je vsetko az prilis predrazene :-) pozri nieco aj cez wizzair alebo ryanait alebo pelikan a urobte si romantiku niekde v taliansku alebo francuzsku :-) ludia sa boja ist do europy kvoli migrantom ale pre mna by to bol vacsi relax ako na plazi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tereziona dakujem, chcela som to riesit uz dopredu, no asi necham na tesnotku...Snad nieco najdeme...plaz, nie daleko, romantika a zmestime sa aj do rozpoctu...dakujem za tip, Taliansko ma asi naj laka, ale aj Francuzsko :)
Odpovedať
noo ved to ze Europa sa nejako neoplati dopredu skor tak tesnejsie lebo ak sa vies zbalit do malej tasky tak mozete ist aj bez batoziny a to su niekedy ozaj lacne letenky batozina je drahsia ako letenka .-D alebo si date jednu ked tak. my sme tak uz boli viackrat ale skor na vikend lebo boli spiatocne lacne ale da sa poriesit vselico :-)
Odpovedať
doporucovala by som lacno rynairom do trapani na zapade sicilie, odtial trajekt na ostrov pantelaria. je to uzasne. su tam termalne kupele vsade ostrove zadarmo, krasne plaze a bozsky klud. pozri si film "a bigger splash" s tildou swinton, odohraval sa cely tam
Odpovedať
@baryllkovci ja som bola na electro festivale v lisabone optimus, lisabon je jedno genialne, krasne,zive a mega lacne mesto. porto je tiez super. madeira a azory inak tiez. ubytko robim uz 3 roky iba cez www.airbnb.com, zatial som nemala zlu skusenost. v lisabone sme mali obrovsku izbu za 100e na tyzden v byte architekty v alfame - starej stvrti
Odpovedať
Profilova fotka
@barbakanka dakujem, uz sme aj pozreli ubytko :) a bola si tam na ostrove? akurat piseme domacim, nevieme si vybrat z tolkych top ubytiek, naj by nam bolo aj vyhlad na more, aj wifi, a je tam aj trosku restik, kaviarni? mas dake info o ostrove? Zajtra si pozrieme ten film :)
Odpovedať
@baryllkovci na Pantelarii som nebola, chcem ist buduci rok, ako som videla ten film. Moja kamaratka z Bratislavy tam bola v oktobri, stopovali a spali nadivoko (tu je blog a fotky) - http://girlastray.com/2016/10/13/pant... - na MAdeire som bola v hoteli, najlepsie je ist do hlavneho mesta, je vyborne, kopcovite, uzasne vyhlady a pozicat auto a prejst cely ostrov, je maly, mate to za dva dni. na sicilii by som doporucovala viac zapad ako vychod. Vychod okolo catanie je nahusto osidlene a je tam vela turistov (aj ked okolie Syrakuz je skvele a taktiez sa vyplati vziat si parnu zeleznicu okolo Etny, vychadza zo zastavky metra v Catania a vola sa ferrovia circumetna), okolie trapani je divoke, su tam solne jazera a malu ludi - taktiez pozicat auto
Odpovedať
@baryllkovci airbnb je skvele. Ale musis pocitat s tym, ze musis naskenovat svoj obciansky a kedze budes nova a nebudes mat hodnotenia, nie kazdy ta ubytuje. Taktiez hladaj ludi, co maju uz nejake pozitivne referencie. Ale je to super. nam to usetrilo strasne vela penazi a dobre kontakty sme tak nasli
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@barbakanka ID sa nemusi skenovat, staci mat overeny profil cez fb a nikdy nebol problem😊
Odpovedať
@norvinka nie je pravda, podla novsich podmienok je potrebne poslat aj kopiu obcianskeho alebo drivers licence. su to vseobecne obchodne podmienky
Odpovedať
Profilova fotka
@barbakanka podla ich ofiko stranok to nie je povinnost, ale v niektorych pripadoch moze byt vyzadovane, vacsinou ak to chce hostitel...https://www.airbnb.com/help/article/1237/how-does-providing-identification-on-airbnb-work
Odpovedať
@norvinka kazdopadne, dufam, ze autorka prispevku si najde nieco vhodne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?