coverphoto
Neaktívny

kava333

Kveta
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 25. feb 2012
Info o svadbe
Svadba bola 9. 9. 2016
1426
dní po svadbe
Aktivita
12 príspevkov vo fotoblogoch
194 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (4)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +113
Svadobný album
Kveta a Marcel
9. 9. 2016 Bratislava | 117 fotiek
výzdoba
Brilliant agency - Saténové obrusy.
výzdoba
SHINE Production - svadobná a eventová agentúra - Chiavari stoličky a okrúhle stoly.
oznámenia
mladucha.sk - Podľa nášho návrhu nám pripravili svadobné oznámenia a všetky ďalšie svadobné tlačoviny.
kvety
FLOVER -🌸 kvety, krása, emócia, vkus 🌿🌸všetko pre svadbu snov🌿
výzdoba
FLOVER -🌸 kvety, krása, emócia, vkus 🌿🌸všetko pre svadbu snov🌿 - S Magdalénkou som pred svadbou komunikovala najviac, je to veľmi kreatívny človek, vie, ako veci nastaviť a usmerniť tak, aby vyzerali decentne a elegantne. Má za sebou už nejednu svadbu a poradí aj v oblastiach, ktoré sa jej práce až tak netýkajú. Živé kvety boli top kvality a čerstvosti, dekorácie zvládla naaranžovať vo veľmi krátkom čase, o nič sme sa nemuseli starať a pri vstupe do sály sme už len stratili reč. Dôverovala som jej na 110% a všetko dopadlo nad očakávania, sála bola nádherná. Nehovoriac o tom, že jej vyžarovanie, pokoj a to jej: „to bude v poriadku“ mi neraz veľmi pomohlo. Magdalénka nám aranžovala aj candy bar, dodala veľmi efektné a navyše chutné „novodobejšie“ zákusky, všetko ako celok bolo prichystané elegantne a pritom tak trochu inak. Odporúčam!!
svadobné obrúčky
Korbička - Môj snubný prsteň vybral manžel práve u Luboša, preto sme sa rozhodli aj o obrúčky z jeho dielne. Vytvoril nám jedinečný typ podľa našich požiadaviek. Cenovo príjemne prekvapil, kamene nakupuje v zahraničí. Komunikácia je už trocha náročnejšia, lebo momentálne už má veľmi veľa objednávok a neustále cestuje.
make-up
Patrik Veselý - Prípravy so Sušim sme si užili, je milý, vtipný a hlavne pokojný, čo mi v tom svadobnom rozpoložení veľmi pomohlo. Líčenie a účes vie urobiť za rekordne krátky čas, všetko vydržalo až do skorého rána. Mojich doslova 5 vlasov upravil do objemne vyzerajúceho účesu, tvár pekne vykontúroval, a pritom som to stále bola ja.
bižutéria
Magaela - Doplnky družičiek (náramky a venčeky) podľa zadania vytvorila táto šikovná milá osoba, dodanie bolo bezproblémové, venčeky vydržali a zostali družičkám na pamiatku.
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Escada, Chi Chi London - Moje popolnočné šaty boli darčekom od manžela, všetky družičky v šatách od Chi Chi London.
topánky
Charlotte Mills - Špecializuje sa na ručne šitú svadobnú obuv (penny v topánke, modrá etiketa, verš na podrážke). Veľmi pohodlné topánky, ani ich na nohe necítiť.
ženíchove doplnky
Barons - Topánky šité na mieru sú podobne ako oblek dlhodobá investícia. Sú nadčasové, pohodlné, vhodné pre mužov, ktorí nie sú zvyknutí nosievať elegantné topánky denne.
ženíchov oblek
Suits by Ďurka - Investícia pre mužov s atypickou postavou, boli sme nadmieru spokojní s cenou, prístupom a kvalitou obleku, košele, dokonca aj motýlika šitého na mieru. Dodanie pomerne rýchle, obzvlášť vyzdvihujem príjemný a odborný personál.
svadobné šaty
Vondru Vienna - Svadobné šaty sú z kolekcie tohto salóna, ktorý ich šije na mieru pre svoje zákazníčky. Model prispôsobili mojim požiadavkám (dorobenie rukávov, gombíky na vlečke, katedrálny závoj podľa šiat). Ak ste blízko pri Viedni, odporúčam salóny práve tam (ak si šaty plánujete kúpiť). Ceny sú priaznivejšie a prístup - samotné skúšanie, úplne odlišný a 100% lepší.
darčeky
Remarket - Gravírované kovové perá s poďakovaním, praktický darček, ktorý sa v mojom okolí teraz vo veľkom používa, výborná cena a rýchle dodanie.
víno
Peter Podola - Špeciálna edícia Breslavy na mieru od pána Podolu s našimi etiketami, vínko sa vypilo skoro všetko, takáto spätná väzba je najlepšia.
koláče
Cukráreň Danela - Tradičné minizákusky sme mali od tohto dodávateľa, podľa mňa jedny z najchutnejších tradičných zákuskov v Bratislave.
koláče
Vlasta Sedlákova (foodbar.sk) - Vlasta nám piekla špeciálne GF torty, chutili ako tie klasické. Dizajn prispôsobila candy baru, všetko podľa našich predstáv. Pripravovala nám aj personalizované výslužky (cupcakes v krabičke).
torta
Silvia Rolná (torticky.sk) - Silvika nám upiekla tortu podľa našej obrázkovej predlohy, chceli sme hlavne niečo minimalistické. Príchute sme vybrali na spoločnom stretnutí, torta bola fantastická, poctivá, domáca.
svadobné auto
Garage 55 - Začínajúca firma, naše auto používal kedysi dávno maďarský premiér. Marek vlastní tieto veterány, postaral sa o naše pohodlie a pitný režim (sekt nám padol po obrade vhod:)). Veterán za bezkonkurenčnú cenu.
doprava,
HPD transport - Túto firmu využívame pomerne často, zabezpečovali nám kyvadlovú dopravu počas celej noci na úplne nových mikrobusoch. Šoféri boli profesionálni, dochvíľni, nehovoriac o priaznivej cene.
catering
Marcel Bugaj - Marcel nám pripravil sezónne svieže menu podľa toho, čo nám chutí. Miesto hostiny sme si vybrali aj kvôli jeho kuchyni.
kostol
Katedrála svätého Šebastiána Bratislava
hudobná skupina
Manželia Židoví - ľudovka.sk, cepcit.sk - Odporúčame túto ľudovú hudbu a súbor na čepčenie, o všetko sa postarali sami a zariadili všetky detaily, požičali kroj. Dievčatá ma očepčili, nasledoval redový tanec v podaní ľudovej hudby a potom tradičné ľudovkové kolečko. Odporúčame.
hudobná skupina
Hummel Quartett - Sláčikové kvarteto sprevádzalo omšu a gratulácie, repertoár prispôsobia vašim požiadavkám, zahrajú všetko. Je to veľmi príjemné oživenie atmosféry.
starejší
Starejsi a DJ na svadbu -Podsvietenie saly zdarma - Miško sa o všetko organizovanie a "animácie" pre hostí výborne postaral, aj napriek tomu, že sa o účasti na našej svadbe dozvedel 4 dni pred (objednaný starejší ochorel). Naozaj mu za všetko ďakujeme, je pohotový, vtipný, nevtieravý a praktický.
dj
Funky DJ Patrik Kmeťo - Tip na Paťa od kamarátky bol na nezaplatenie. Osadenstvo svadby bolo v priemere vekovo mladšie, takže povinné jazdy ako Helenka, mašinka a Michal David sa nekonali. Paťo hrá hlavne funky, samozrejme Kmeťovcov, parket bol stále obsadený a my sme sa naozaj veľmi bavili (klasické valčíky a polky neobľubujeme). Najviac pozitívnej spätnej väzby sme dostali na DJa, naozaj hral skvelo.
kameraman
Blackbird Production - Ondrej Drozd - Ondrej má naozaj skvelú techniku, tak ako aj fotografovanie, ani filmovanie videa sme nevnímali (pritom boli dvaja – aj s asistentom Jankom, takže viac kamier, viac záberov...). Najskôr sme video vôbec nemali v pláne, ale nakoniec sme si povedali, že uchovanie niektorých spomienok v pohybe bude fajn. Ondrej je mladý chalan, ale má veľký potenciál, zatiaľ sme videli len hrubý zostrih, ktorý je už teraz super. Má zmysel pre detail, takže sme si vo videu pripomenuli aj všetky tie maličkosti, ktoré sme nestihli ani zaregistrovať. Tešíme sa na klip.
fotograf
Martin Šveda - portrétové fotenie po svadbe sme absolvovali s Maťom v lesoch pri Devíne, Martinove portfólio je prevažne fotené v prírode (fotí aj celé svadby), chceli sme takéto fotky, preto sme ho oslovili. Bol veľmi zlatý a profesionálny, vôbec to netrvalo dlho a aj napriek teplu máme skvelé fotografie, ktorých dodanie bolo extra rýchle. Odporúčam fotenie v iný ako svadobný deň, užijete si to oveľa viac.
fotograf
Kristiana Vavreková - Kristi je naše slniečko, nepoznám snaživejšieho a poctivejšieho človeka. Odviedla svoju prácu na 110% a stihli sme sa spriateliť. Zachytila všetko dôležité, fotky sa nám veľmi páčia, urobila z nás krajších ľudí a zachytila všetky tie dôležité emócie. Komunikácia s Kristi je bezproblémová, je na ňu absolútne spoľahnutie. Počas svadby sme ju ani nevnímali-t.j. žiadne ešte raz a pod., ale v prípade potreby mala pre nás stále úsmev na tvári a povzbudivé slovo.
Žiadne príspevky.