coverphoto
Neaktívny

kava333

Kveta
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 25. feb 2012
Info o svadbe
Svadba bola 9. 9. 2016
2872
dní po svadbe
Aktivita
12 príspevkov vo fotoblogoch
194 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (4)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +113
Svadobný album
Kveta a Marcel
9. 9. 2016 Bratislava | 117 fotiek
výzdoba
Brilliant agency
Saténové obrusy.
výzdoba
SHINE Production - svadobná a eventová agentúra
Chiavari stoličky a okrúhle stoly.
oznámenia
mladucha.sk
Podľa nášho návrhu nám pripravili svadobné oznámenia a všetky ďalšie svadobné tlačoviny.
kvety
FLOVER -🌸 kvety, krása, emócia, vkus 🌿🌸všetko pre svadbu snov🌿
odporúča
výzdoba
FLOVER -🌸 kvety, krása, emócia, vkus 🌿🌸všetko pre svadbu snov🌿
S Magdalénkou som pred svadbou komunikovala najviac, je to veľmi kreatívny človek, vie, ako veci nastaviť a usmerniť tak, aby vyzerali decentne a elegantne. Má za sebou už nejednu svadbu a poradí aj v oblastiach, ktoré sa jej práce až tak netýkajú. Živé kvety boli top kvality a čerstvosti, dekorácie zvládla naaranžovať vo veľmi krátkom čase, o nič sme sa nemuseli starať a pri vstupe do sály sme už len stratili reč. Dôverovala som jej na 110% a všetko dopadlo nad očakávania, sála bola nádherná. Nehovoriac o tom, že jej vyžarovanie, pokoj a to jej: „to bude v poriadku“ mi neraz veľmi pomohlo. Magdalénka nám aranžovala aj candy bar, dodala veľmi efektné a navyše chutné „novodobejšie“ zákusky, všetko ako celok bolo prichystané elegantne a pritom tak trochu inak. Odporúčam!!
svadobné obrúčky
Korbička
Môj snubný prsteň vybral manžel práve u Luboša, preto sme sa rozhodli aj o obrúčky z jeho dielne. Vytvoril nám jedinečný typ podľa našich požiadaviek. Cenovo príjemne prekvapil, kamene nakupuje v zahraničí. Komunikácia je už trocha náročnejšia, lebo momentálne už má veľmi veľa objednávok a neustále cestuje.
make-up
Patrik Veselý
Prípravy so Sušim sme si užili, je milý, vtipný a hlavne pokojný, čo mi v tom svadobnom rozpoložení veľmi pomohlo. Líčenie a účes vie urobiť za rekordne krátky čas, všetko vydržalo až do skorého rána. Mojich doslova 5 vlasov upravil do objemne vyzerajúceho účesu, tvár pekne vykontúroval, a pritom som to stále bola ja.
bižutéria
Magaela
Doplnky družičiek (náramky a venčeky) podľa zadania vytvorila táto šikovná milá osoba, dodanie bolo bezproblémové, venčeky vydržali a zostali družičkám na pamiatku.
Žiadne príspevky.