Kde kúpiť kvalitný kufor so 4 kolieskami?

Ahojte plánujem svad. cestu v lete a nikde neviem zohnať pekný a kvalitný kufor so 4 kolieskami otočné o 360 st. s pekným dizajnom a mocný kde železá by boli s vonku veľk. L poradite kde ste si vy kupovali kufre? Lara bag - 0 bodov. Nitra a okolie. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozerala si v Carpisa?
Odpovedať
Nie, to je kamenny alebo internetovy obchod a ak kamenny v ktorom meste ?
Odpovedať
@berek Ak si môžeš dovoliť do tej kúpy kufra investovať, tak odporúčam značku Samsonite, taký, ktorý je bez zispsov, iba s klipmi na uzavretie. Je vodotesný, pevný, odolný, máme ich doma, odporúčam.
Odpovedať
Ahoj,carpisu nekupuj ani omylom,ja som 1 kufor 3x reklamovala,a musela som si koli odletu kupit dalsi,lebo odlet o 2 tydny a reklamacia 30dni..Samozrejme aj ten sa rozdrbal( pisem o prirucaku)😂😂😂.Klacicku batozinu mam uz 6 r Bjorn Borg(199e) a je neznicitelny(a to lietal 2x mesacne).Skus ale pozriet v tesku,teraz sme tam kupili dalsi kufor( manzel s mojim odmietal na sluzobku lebo je ruzovy :D)a stal kufor len 70e,je pekny,pevny aj kolieska super a teda prezil let do KSA cize bude celkom v pohode kvalitny,kedze oni trieskaju na letisku kuframi ako sialenci.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?