Svadobná cesta 2011. Kam sa chystáte?

Zobraz úvodný príspevok
mi sa nevieme rozhodnut ale medzi egyptom a Phi Phi Island :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja by som rada more a cas nam vychadza v septembri. Este nikdy v zivote som pri mori nebola a chcela by som vidiet spanielsko a v septembri tam este moze byt krasne. Uz teraz sa tesim
Odpovedať
@michala.s : ja som bola na dovolenke v septembri az oktobri 2x- v turecku a je to super, pocasie je idealne- opadnuletne extremne horucavy, more je vyhriate, ubudne turistov aj deti, takze je aj vacsi klud..aj na svadobnu cestu pojdeme v septembri a zase do turecka :)
Odpovedať
Ja vsetkym, ktori nie su vysadeni na more, velmi odporucam Toskansko. Je tam kultura, neskutocne nadherna priroda, fantasticke jedlo a este lepsie vino. Inac, u Americanov je to jedna z top destinacii na svadobnu cestu. Neskutocne krasny a romanticky kraj a pre nas skoro za rohom, skoda to nevyuzit. ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak my nakoniec rozmyslame nad Mexikom, priatel chce velmi vidiet tie majske pyramidy, tak by sme leteli do Mexika nejak v juni a po svadbe by som prijala wellness vikend, snad to vyjde :-)
Odpovedať
@bajka1 Majske pyramidy su aj na Belize, kam ideme na buduci mesiac. Belize je Juzne od Mexika nad Panamou v Karibiku. Uz si cela nadsena pripravujem fotak :-))))
Odpovedať
@lucyferia Belize? To znie kraaasne, a Vy co tam idete pred svadbou? :-D Idete cez cestovku ci ako a kolko to tak stoji? :-)
Odpovedať
Romantický Paríž :-)
Odpovedať
@bajka1 Normalne si rezervujeme letenku osobitne a ubytko osobitne. A pred svadbou tam ideme, lebo sa nam chce ist na pred-svadobnu cestu :-). Stoji to dost vela, hlavne ta letenka, lebo je to v Karibiku. Belize sa da porovnat so Seychellami. Na Seychelly pojdeme po svadbe, cize na svadobnu cestu :)
Odpovedať
Profilova fotka
my planujeme Juzne Spanielsko- Andaluziu, este som tam nebola a velmi sa tesim. bola som uz v Mexiku- Cancun mozem jednoznacne doporucit, na Kube - tam sme boli min. rok v januari a z 12 dni sa dalo kupat len 2 dni, inak bola zima, vecer sme sa aj po hoteli pohybovali v zimnych kabatoch, tak to by som nedoporucovala, ale vraj sme vychytali zly cas. Grecke ostrovy mame tiez pochodene, z nich su naj. Kreta a Korfu. v Turecu bolo tiez fajn. ale na svadobku asi uprednostnime Europu :)
Odpovedať
No baby pozeram, ze ste velmi scestovane :-) a teda pozrela som ceny a je to zahul :-D. Tolko by sme asi nedali. Moj sen je Maledivy, ale nastavajuci by chcel asi nejaku krajinu, kde sa da nieco aj pochodit :-). Nechceme vrazat privela do dovolenky, ked planujeme kupit vacsie auti a setrime na domcek :-). @lucyferia Mexiko mas tiez v karibiku, alebo Kubu a nie je to take drahe ako Belize....Ale fotky su naaadherne! Zavidim, uzite si to :-) @barbora84 Tiez sme rozmyslali nad Kubou, ale nenapadlo by ma tam ist v januari :-D. Nevies kedy tam je sezona? Diky
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ked je u nas zima, je tam (malo by tam byt) teplo a sucho, cez nasu jar a leto je tam zas obdobie dazdov, prehanok ale tiez teplo...
Odpovedať
@barbora84 hez no to som si tiez myslela :-), uvidime teda, pre co sa nakoniec rozhodneme :-). A ty pracujes na SK, ci ste niekde v zahranici?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie, nie, ja som a pracujem na nasom milom SVK, ale napr. v Mexiku som bola este pocas VS na stazi, takze ma to nestalo majland...
Odpovedať
@barbora84 No ale majland idete teraz davat na predsvadobku a svadobku, preto som sa pytala :-DDD. Tak drzim palce, nech Vam to dopadne dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa nezáleží kam pôjdeme na svadobnú cestu,hlavne nech si oddýchneme a budeme sami 8-) aj keď tie Maledivy by som brala,musím asi registrovať miláčika na tento portál. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako vidim, vy samu exotiku volite:) my sme sa rozhodli pre Bansku Stiavnicu. Preco ludia chodia len daleko, ked doma mame take nadherne miesta?
Odpovedať
@ranya Pretoze do tych krasnych miest mozeme ist hocikedy, aj napriklad s babatkom, pricom do takej exotiky velmi nie. A preto ja volim exotiku...a aj preto, ze milujem more :-D a rada skumam dialky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda:) my este nieco vymyslime.)
Odpovedať
Profilova fotka
dubai/NY/ alebo australia..we ll see:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, my ideme najskor do Australie a potom (cestou spat) na Maledivy. Vyjde nas to sice dost, ale povedali sme si, ze svadobna cesta nie je ako kazda ina dovolenka a tak chceme ist niekam, kde uz mozno nikdy nepojdeme. (To sa tyka len tych Malediv, lebo buduci manzel je z Australie takze tam sa nakoniec asi aj tak prestahujeme) Podla mna je svadobna cesta dolezita a kazdy by si ju v nejakej forme mal dopriat, ved po tych mesiacoch planovania a stresov si zasluzime trochu oddychu a relaxu. :-)
Odpovedať
@meritka my sme boli na rodose asi pred 4 rokmi, ale mali sme zle stredisko-neviem presne ako sa volalo,ale hadam sa to zmenilo. Ak ti mozem odporucit,tak Lindos je velmi krasne historicke mesto a maju tam nadhernu plaz v zatoke. To je take romanticke a ked si taka viac dobrodruzna,tak skus lhavne mesto. A Rodos je uzasny aj v tom,ze ked si pozicias auto,tak mozes byt kazdy den na inej plazy, co je super.:)
Odpovedať
@lyla29 dakujem za radu,a co ste mali zle v tom vasom stredisku?co sa vam tam nepacilo?
Odpovedať
My sme boli Kenya, Tanzania, Zanzibar, bez cestovky, tak nas to vyslo asi aj na tretinu ceny, ale my sme taki dobrodruzni, nieco velmi organizovane cestovkou by som asi nechcela. Ale bola sranda, nik neveril, ze sme na svadobnej ceste, z batohmi na chrbtoch...ale aj tak sa da :-) Dalsi sen je Kuba ...tak uvidime. ale fakt treba ist cim skor kym Fidel zije.
Odpovedať
A Zanzibar odporucam velmi ...len si treba vybrat dobre miesto...lebo more sa kvoli koralovej bariere odlieva na niektorych miestach velmi daleko. Tak aby ste neboli nastvate, ze nie je more. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) boli ste niektorá na ostrove Formentera, alebo v Kalábrii? Veľmi sa nám to zapáčilo, Egypt sme nakoniec zamietli kvôli žralokom a nepokojom... :-)
Odpovedať
Kalabria je velmi pekna aj Isole Eolie odporucam...urcite lepsie ako preplneny sever Talianska
Odpovedať
Profilova fotka
@lulalula a kedy ste tam boli? my by sme chceli koncom mája, začiatkom júna ísť, ale neviem ako to tam môže byť s teplotami.. Cestovky síce píšu, že 32 priemer vzduch a 25 voda, ale moc im neverím, aby sme tam potom nemrzli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
.. my a svadobna dovolenka?.. no my nikde nepojdeme.. staviame domcek..takze peniazky sa zidu.. :) A na spolocnych dovolenkach sme boli ajajaaj.. aj ked svadobna cesta je svadobna cesta.. no ved mozno si to premyslime, aj ked domcek nam je momentalne prednejsi ako dovca.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to s tou nasou svadobnou cestou tiez vidim len tu domka :-) vela peniazkov ide do prerabky byvania a budeme planovat aj mimi, takze radsej peniazky tam a potom ak by boli zvysne, tak nejake to wellness alebo nase krasne horicky, jooooj nech je uz teplucko :-)
Odpovedať
@wera.g Hihi moj manzel je povodom z Kalabrie, takze som tam bola par krat, maj je podla mna skoro, jun je uz lepsi, aj ked toho roku bol jun tak hrozny, zamracene stale, ale zas teraz trebarz v janurary bolo tak pekne, ze sa na Sicilii dalo aj kupat. Podla mna druha polovica jula do polovice septembra je to istejsie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?