Svadobná cesta - pochváľte sa a dajte tipy!

Ahojte žienky, viete mi odporučiť nejaké pekné, romantické miesto? :) nemáme veľmi predstavu, no chceli by sme niekam ísť .. kým sme ešte dvaja :) .. prosím konkrétne tipy ;) ďakujeeem ...
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na Mallorce... :-)
Odpovedať
my v Dubaji :-)
Odpovedať
My ideme na trip po zapade USA :-) avsak pri tom planovani sa obcas zamyslim ci sme si radsej nemali ist valat sunky niekam na Bali :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Závisí, či chcete ísť k moru alebo na aktívnejšiu dovolenku...my sa chystáme do Francúzska a pravdepodobne do Nemecka, chceme pozrieť nejaké hrady, kaštiele a samozrejme Paríž, čo je teda celkom romantické mesto :) Ak by som išla k moru, tak na nejaký grécky ostrov (Korfu, Kréta), alebo aj Taliansko, Španielsko, Portugalsko....
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme v juni do Dominikanskej republiky... :) obaja chceme vypnut a dat si maximalne dlhe prechadzky. a ak nebudeme v ocakavani tak este je v plane Madeira to zas turisticka dovolenka v septembri
Odpovedať
@dida712 My sme boli na Santorini :)
Odpovedať
My chceme ísť do Dolomitov, sme turisti.
Odpovedať
@dida712 dufam, ze sa nam podari svadobna cesta, kedze aj staviame domcek. no chceli by sme ist velmi do Turecka, kedze este ani jeden z nas tam nebol. no vybratu konkretnu destinaciu este nemame.
Odpovedať
my ideme v júli na zanzibar :)
Odpovedať
Profilova fotka
Fajn tipy nájdete aj v tejto diskusii :) http://www.mojasvadba.sk/forum/svadob...
Odpovedať
Ak máš predstavu iba takú, že venovať sa manželovi, oddýchnuť si, užiť si relax vo dvojici,dlhé prechádzky, tak pozri Kapverdy :) My sa tam chystáme v lete, nie na svadobnú cestu, ale klasickú dovolenku a som nadšená predstavou leňošenia :D
Odpovedať
My by sme chceli dať Vietnam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vikaja ak sa chystáte do Turecka jednoznačne odporúčam oblasť side ☺️
Odpovedať
@vikaja a ja zase odporucam oblast Fethiye, je tam krasne, ciste more a vela zelene ;-) :-)
Odpovedať
osobne by som sa velmi rada sla pozriet na bali a do thajska. podla mna su to take destinacie, ktore je dobre zazit tak povediac bez deti. pri nich by som mala trocha obavy
Odpovedať
Profilova fotka
my mame radi viac aktivny oddych a spoznavanie daneho miesta, nielen nonstop lenosit, tak u nas to vyhral Vietnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Florida, Miami :) už teraz sa nevieme dočkať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simona_18 My sa chystáme v auguste na Kapverdy
Odpovedať
My sa zas chystáme na fuenteventuru do španielska :)
Odpovedať
Maurícius alebo Zanzibar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@natali2 rozhodne chodte do toho, Vietnam nas minuly rok uchvatil!
Odpovedať
@vvalikaa ano? tak si to pojdem pozriet. dakujem velmi pekne za tip ;-) :-)
Odpovedať
@vikaja pori si, oplati sa :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Baby, tie ktoré ste volili exotiku (Maurícius, Bali, atď) cez akú CK ste išli? Môžete aj konkrétny hotel napísať 8-)
Odpovedať
:) My sme skromnejší. Dohodli sme sa, že pôjdeme po svadbe do Tatier, dáme si výstup na Téryho chatu, kde prenocujeme, zažijeme Tatry aj v noci a na druhý deň budeme pokračovať na Zbojnícku chatu, odkiaľ pôjdeme domov, prípadne prenocujeme ešte jednu-dve noci v Tatrách v nejakom hoteli s wellnessom :) Samozrejme k moru by sme išli radi, ale už teraz vieme, že peniaze chceme využiť inak.
Odpovedať
@natalinkaz krasny plan x-) ono sa to nezda, ale ani taka dofca v Tatrach nie je zadarmo. zvlast ked si chce clovek dopriat welness, lepsi hotel, dobre jidlo. cenovo mi par kvalitnych dni pride i na viac, nez na low cost ""all inclusive" niekde v zahranici (samozrejme neratam Bali a podobne destinacie - to si myslim ze je nad financne moznosti vacsiny ludi)
Odpovedať
@pvln34 prioritou sú pre nás tie chaty, kde prenocujeme za 20€ na osobu :) a hotel bude možno iba taký bonus, ale nie je to vyložene plán, ktorý si chceme splniť. Ubytko sa dá zohnať aj s wellness aj za 150-200 eur. Keď som pozerala dovolenky, pre 2 osoby, samozrejme aspoň na 2 týždne, nech si to užijeme a krajinu spoznáme, pohybovalo sa to všetko okolo 1000€ a to hovorím o krajinách v EU - Taliansko, Španielsko, Bulharsko. Autobusom zasa ísť nechceme. Možno tak vlakom, ale to už je cenovo dosť porovnateľné s lietadlom.
Odpovedať
Takže my sme nakoniec zvolili úplne niečo iné čo sme plánovali :-) Bangkok, Taipei a Bali :-) také trio :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?