Svadobna cesta prelom oktober/november

Ahojte baby, chceme ísť s drahým na svadobnú cestu prelom oktober/november. Určite niekde, kde je teplo a more. Mozeme maximálne 8 dní a nechcem z toho polovicu dní cestovať tam a späť. Mame zatiaľ vyhliadnuty Omán, Dubaj alebo Kapverdske ostrovy. Viete mi poradiť a odporučiť aj iné destinácie? Pripadne aj konkrétny hotel aj v spomínaných destináciách. Chcela by som hotel s hotelovým fotografom, pretože si chceme urobiť svadobné fotografie aj na pláž (myslím v svadobných šatách a tak) 🙂. Ďakujem vopred za vaše tipy :-)
Odpovedať
kamiska bola minuly rok presne o takom case v dubaji ale uz si nepatam co to bolo za hotel, napisem jej a potom ti dam vediet :)
Odpovedať
nechces to radsej prelozit na leto ked to bude vsetko lacnejsie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@babu28 a o Egypte ste neuvazovali? Tam su taktiez pekne hotely a este v tom obdobi by tam mohlo byt prijemne teplo
Odpovedať
Oman - Salalah Rotana Resort :) odporucam
Odpovedať
@n_n214 a bol tam hotelový fotograf?
Odpovedať
@babu28 tak toto je super téma aj pre mňa, tiež sa chystáme na svadobnú cestu až niekedy v októbri a niekam kde bude teplo, ja som zatiaľ uvažovala nad ostrovom Maurícius - je tam možnosť aj aktívnejšej dovolenky čo zas vyhovuje nám ale rada sa nechám aj ja inšpirovať :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?