Dekorater/ka 4.5.2019 BA a okolie

12. júl 201860

Zdravim, hladame dekoratera/ku na svadbu 4.5. 2019 v Bratislave alebo jej okoli. Privitame akekolvek odporucania alebo cenove ponuky.
Dakujem krasne a zelam vsetko dobre

• Skus pozrez na fb kvetinárstvo Eva Tuskova

• Dobry den, rada vam vypracujem cenovu ponuku na vasu svadbu. Napiste mi prosim vase predstavy po pripade nejake fotografie,pocet hosti aspon cca, tvar a pocet stolov a miesto svadby. Cenove ponuky vypracovavame do 24 hodin. Preferujem aj osobne stretnutie, kde si mozeme doladit detaily. Pekny den prajem
    Michaela T

• @miminka_ba  Pekný deň prajem,
    napíšte mi do IP vašu predstavu, počet ľudí a ja Vám na základe toho viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku...verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. kľudne si môžete pozrieť aj našu prácu tu na MS alebo na FB - Svadobná Agentúra Erika. pricestovať nie je problém a termín mám zatiaľ voľný.

s pozdravom a prianím pekného dňa

erika faturíková

• Sponzor fóra
  • @miminka_ba  Dobrý deň
    sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej 😉 Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky.
    Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB.
    Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku.

prajeme pekný deň 🙂

• Dobry den,
    kludne sa mi ozvite,termin mam zatial volny🙂

pekny den,Gabika

• @miminka_ba  Dobry den, radi vam vasu svadbu vyzdobime. Sme z Ba, termin mame volny a napadov plnu hlavu 🙂 Nasu pracu si mozte pozriet aj tu, alebo na nasej stranke, alebo na FB. Ak sa vam nasa praca zapaci, nevahajte nas kontaktovat. Pekny den. Ivetka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predaj a prenájom exkluzívnych klubových tanierov
    Svadba-Snov / výzdoba s láskou
    Nové Mesto nad Váhom
    Kompletná výzdoba sál - návleky na stoličky, oválne stoly, chiavari stoličky, obalovanie sály, dekoratívne LED osvetlenie... výzdoby už od 2eur/osoba!
    RM LuxDecor
    Trenčín
    "Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom tvojho života."
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov