Dekoratérka na svadbu v Modre, 21.9.2019

Prosim poradite mi nejaku sikovnu dekoraterku za rozumnu cenu na 21.9 - svadba v Modre...daaaaakujeeeeem ;))))
Odpovedať
Profilova fotka
@diobec Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
@diobec Dobrý deň....aj ja sa venujem svadobným výzdobám...výzdoba sál,kostolov,aut,ako aj doplnkov...pierka pre hosti, svadobná kytica, menovky, menu....ak ste si ešte nikoho nenašli rada pomôžem. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS, alebo tiež na FB pod Svadobná agentúra Erika. Pošlite mi do IP vašu predstavu a ja Vám vypracujem cenovú ponuku. s pozdravom a prianím pekného dňa erika
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, skúste sa inšpirovať tovarom na našej stránke a požičať si výzdobu u nás, radi ochotne poradime aj rôzne kombinácie. Pekný deň prajem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, tiež robím svadobné výzdoby, zapožičiavam inventár, urobím výzdobu podľa vašich predstáv, ešte nemám svoj pro, nakoľko som začiatočníčka, ale môžte sa spoľahnúť:-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Dovoľte nám ponúknuť naše služby. Sme z Trnavy a prenajímame krásne kvetinové fotosteny a zásteny za mladomanželský stôl. Našu prácu si môžte pozrieť v našich albumoch🙂. Ďakujeme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?