Hľadám niekoho na výzdobu na jún 2012 v Bratislave

30. mar 2012110

🙂 ahojte,potrebovala by som dohodit niekoho na vyzdobu reštiky s Bratislavy

• @brigab  bella bianca

• ahoj mozem ti odporucit lacnu a dobru babu..mne tiez zdobi..a je super..www.anamidekor.sk
    ale najdes ju aj tu ked kliknes na profesionali a potom na lavej strane vyber mesto nove zamky..kludne jej povedz ze som ti dala na nu kontakt..volam sa Suzi

• @brigab  veru pozri do profesionálov. určite si tam vyberieš. sme tam aj takí, ktorí nie sme z BA, ale vieme tam prísť 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj, mne zdobili obrad aj hostinu baby z www.kasolina.sk a nedam na ne dopustit, sedia v ba. maju vlastne kvetinarstvo, vela dekoracnych lampasov, vaziciek a inych dekoracii, super ceny a hlavne velky zmysel pre detaily. boli sme nadseni 🙂 bolo to fakt krasne!

• @dadaika  a kde ste mali svadbu? my sme tiez dohodnuti s kasolinou, ale este nemame nic vymyslene.

• dakujem baby

• salon Briliant Pk

• @brigab  salon Briliant Pk su aj na FB agentura robi vsetko kamoska ich mala a aj ja budem

• Tak som sa rozhodla vyzdobu spachať sama,(s kamoškami) Baby kto mi ale požičia 26ks bielych navlekov s Bratislavy?

• www.svadobnecaro.sk-sú perfektný,najkrajšie vyzdobuju

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Plníme Vaše sny .....
    Výzdobou na mieru sa snažíme, aby Vaša svadba vo Vás zanechala tú najkrajšiu spomienku na Váš deň.
    Naša svadobka vám splní vaše sni....Spravíme vám to podla vašich očakávaní a za super ceny,aby ste boli spokojní..
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov