Obalenie stropu a stlpov v sale

Dobry den prajem, Rad by som sa informoval ci mi viete poradit kto robi vyzdobu stropov (podobne ako na foto) v okoli Bratislavy? skusil som svadba-snov ale uz maju obsadeny termin na 18.6.22 Dakujem
Odpovedať
ja len informacne, nerobia taketo nieco normalne ti, ktorych si zaplatite na upravu- vyzdobu saly? u nas take nieco robili aranzerky, ked nam prisli davat okrem dekoracii na stol aj kytice.
Odpovedať
ano robi to dekoracna firma, bohuzial ktoru sme mali objednanu tak nas zrusili... Tak vyzdobu stolov budeme mat od penzionu akurat ze strop potrebujeme este doriesit.
Odpovedať
to je zaujimave veru ze sa takto k tomu postavili, a teda chcete to dat robit profesionalom? 🙂 lebo napr. kamoska si sama davala do poriadku okraje stien v sale 🙂 tak reku ak nahodou 🙂
Odpovedať
Hmmm no vo vlastnej réžií to bude ťažké. Nákup takých plachiet nebude len tak lacný. A nie je v okolí ešte niekto, kto niečo také robí? Penzión nevie poradiť?
Odpovedať
co sme skusali tak uz su obsadne tie firmy... no vsak uvidime 🙂
Odpovedať
a muste to mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@adrinika nemusia 🙂 My tiež nerobíme úpravu sály látkami, pritom vyzdobujeme stoly 🙂 My osobne nedisponujeme takým množstvom látok a aby som sa mala trápiť s tým ako látky upevniť, tak radšej zabezpečím niekoho v tomto profesionálnejšieho, kto má skúsenosť, materiál a ide mu to, ako sa hovorí, od ruky 🙂 Ale môžem odporučiť @brilliantagency, pokiaľ majú voľný termín. Nájdete ich aj na mojasvadba. Oni sú od Trnavy.
Odpovedať
Profilova fotka
@luxdecor dakujeme krasne za odporucanie, ale tento termin mame beznadejne obsadeny
Odpovedať
@brilliantagency nepodarilo sa teda zatial nic vybavit?
Odpovedať
@brilliantagency dakujem za opytanie. Mame nieco rozrobene tak uvidime. Mate nieco v ponuke ak by nahodou?
Odpovedať
Profilova fotka
@mar_hen Co mysliste v ponuke? Vyzdoba urcite nie tam mame termin uplne plny
Odpovedať
@mar_hen nasli ste si niekoho, kto by mal na vasu svadbu volny termin, alebo ako to mame chapat. neviem co si myslela tym rozrobenym
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?