Svadobna vyzdoba

Dobry den, chcela by som sa opytat na svadobnu vyzdobu na svadbu v Kosiciach. Vedeli by sme mi prosim odporucit niekoho, kto pripravuje svadobnu vyzdobu? (kvety, respektive ine dekoracie) Dakujem.
Odpovedať
a ten od koho si prenajimate salu, vam s tym nevie popmoct alebo dokonca aj zabezpecit?
Odpovedať
@charlotta811 mojaoslava.sk - Lucia Veselá. Má dobré ceny, výborná komunikácia, výzdoba bola krásna. V albume mám len tri fotky našej výzdoby, keďže ešte nemáme tie oficiálne od fotografov, ale ja ju môžem len odporúčať. My sme chceli štýl greenery v kombinácii s bielymi a červenými ružami, čiže nič komplikované, ale robí aj väčšie výzdoby, viac kvetov, atď.
Odpovedať
skus pozriet ich - Poshposh.
Odpovedať
Profilova fotka
@tanickatana ti majú krásnu ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty z Košíc a Východného Slovenska! 💍 Ak plánujete svadbu v sezóne 2022/23 radi Vám pomôžeme zabezpečiť kompletnú výzdobu svadobného priestoru vrátane kvetinovej inštalácie. 🌸💗 Ak máte vlastnú predstavu a chcete si zdobiť priestor sama, v našej ponuke nájdete všetko čo budete potrebovať, počnúc vázami cez svietniky až po fotosteny či svietiace nápisy na prenájom. Našu ponuku nájdete aj v našom online katalógu na našej webovej stránke. 🏺 Takisto ponúkame možnosť navštíviť náš showroom v Rozhanovciach (8 minút od Košíc), kde si celý sortiment môžete pozrieť osobne. Tešíme sa na Vás ✨😍 xoxo, poshposh 💗💫
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?