Svadobná výzdoba v okolí Prievidze

Ahojte dievčatá. Zháňam niekoho na svadobnú výzdobu v okolí Prievidze. Na august 2019. Niekoho kto by mi vedel spraviť "folklórno bohémsku" výzdobu prevažne z lúčnych kvetov :) Ďakujem za rady :)
Odpovedať
@mamila8 Pekný deň prajem, napíšte mi do IP vašu predstavu, počet ľudí a ja Vám na základe toho viem vypracovať predbežnú cenovú ponuku...verím, že by sme sa vedeli dohodnúť. kľudne si môžete pozrieť aj našu prácu tu na MS alebo na FB - Svadobná Agentúra Erika. s pozdravom a prianím pekného dňa erika faturikova
Odpovedať
Dobrý deň. Poslala som vám spravu
Odpovedať
Profilova fotka
@mamila8 Dobrý večer, lúčne kvety a bohemsky štýl - to vyzerá ako naša srdcovka :) Určite nám napíšte správu alebo mail , radi s Vami preberieme čo by sme pre Vás vedeli vymyslieť :)
Odpovedať
Maš spravu v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamila8 Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. Posielam link na naše folklórne výzdoby :) http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Naša folklórna http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, robila som niekoľko svadobných výzdob vo folklórnom štýle. Môžete si pozrieť môj profil alebo prípadne pre viac fotiek na FB: Talizman -Marta Ďuricová. Okrem svadobných výzdob robím aj svadobné šaty a doplnky (vyšívaný opasok na svadobné šaty,vyšívaný motýlik a manžety pre ženícha...) :-)
Odpovedať
Mne robila výzdobu svadobna agentúra Butterflies a oni spolupracujú s kvetinárstvom Modry deň...bolo to niečo nádherné...bolo dusno a kvety nezvedli a všetko urobili podľa mojich predstáv...este aj tortu mi ozdobili živými kvetmi.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, venujeme sa kompletnej výzdobe na svadbu a viem Vám urobiť cenovú ponuku na základe Vašich požiadaviek. S pozdravom Alea - svadobná agentúra, Monika Flasková
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Dobrý deň, v septembri Tohoto roku sa chceme s priateľom vziať. Hľadám paní alebo agentúru na výzdobu sály. Predstavovali by sme si niečo elegantné vo vinovo červenej alebo tmavo modrej farbe.
Odpovedať
Profilova fotka
@viktoria_idranyiova Dobrý deň Veľmi radi Vám pomôžeme, poradíme a ak bude treba aj usmerníme, ku každej svadbe pristupujeme individuálne. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
@viktoria_idranyiova Dobrý deň, veľmi radi vám pomôžeme s výzdobou, ak sa vám ešte nikoho nepodarilo zohnať. Kľudne nám napíšte. Želáme krásny deň. Veselie
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?