Vyzdobenie svadobnej sály 25.5.2019 v Bojniciach

Milé aranžérky, aranžéri, svadobné salóny a všetci ostatní, ktorí máte zmysel pre krásu a vedeli by ste nám vyzdobiť svadobnú sálu 25.mája 2019 v okolí Bojníc... Svadbu chystáme pre cca 80 ľudí, v krásnom prostredí na okraji lesa, no pritom stále v kultivovanom prostredí... Najobľúbenejšia farba nevesty je fialová, ženíchova je zelená... Viem, že spolu je to dosť divočina, ale ak by nám niekto vedel "nastajlovať" peknú, decentnú svadobnú výzdobu (na kombinácii fialová-zelená úplne netrvám, no potešilo by to ženícha), prosím pošlite mi do správy na vás kontakt, prípadne link na nejaké z Vašich podarených kúskov... Samozrejme viem, že výzdobu na našu svadbu budeme šiť spolu na mieru (resp. ja moc šiť neviem, tak to nechám na Vás :-) )... Ďakujem krásne
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, poslala som Vám správu. Kludne ma kontaktujte. S pozdravom Monika Flasková
Odpovedať
Profilova fotka
Fialová so zeleňou, no problem :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pisala som vam spravu. Michaela Topolska
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň sme svadobná agentúra, ku každej svadbe pristupujeme ako k vlastnej ;) Veľmi radi pomôžeme, poradíme a usmerníme. Vieme zabezpečiť komplet svadobnú výzdobu sály, auta, kostola, svadobnú kyticu a iné doplnky. Našu prácu si môžete pozrieť priamo tu alebo na FB. Neváhajte a kontaktujte nás o nezáväznú cenovú ponuku s Vašou predstavou o výzdobe. prajeme pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň.My sídlime v Oslanoch.V Prípade záujmu nám pošlite mail s požiadavkami a dohodneme sa😉
Odpovedať
Máte spravu v IP.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?