Zlaté svadobné mašle

Dobrý deň, zháňam tieto zlaté mašle na stoličky (viď foto), cca 140ks na svadbu. Len vypožičanie
Odpovedať
Neskusala si nejaky svadobny salon vo vasom okoli, to by som bola povedala, ze je asi najvacsia pravdepodobnost, ze by prave take mohli mat len na vypozicanie
Odpovedať
@mloduhova robis si vyzdobu sama? lebo mozno nejaka aranzerka taketo zlate stuhy na pozicanie bude mat. poskusaj v okoli nejake oslovit. alebo wish? tam si taketo masle nenasla?
Odpovedať
@gretusiatko skúšala som u nás, ale to bol iný odtieň, ten sa mi moc nepáčil.
Odpovedať
@hannaha040 našla som na alliexprese presne tieto stuhy, ale viac sa mi to oplatí vypožičať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, my by sme Vám vedeli vyrobiť saténové mašle tmavozlaté (viď. foto), ktoré sa nepárajú - sú laserom rezané, nie obšité - cena je skoro ako za zapožičanie :). 2m dĺžka za 0,65€, 2,2m za 0,70€, 2,5m za 0,80€, 2,7m za 0,85€. Pozrieť môžte aj na našej stránke: https://evkakvety-eshop.eu/produkt/sa... Link som poslala na 36cm šírku, pretože momentálne 16cm nemá ani dodávateľ, ale vieme túto 36cm rozdeliť na "polku" tj šírku mašle by ste mala 18cm. V prípade záujmu nám kľudne píšte alebo volajte ;). Pekný deň! Komorovská, Evka kvety
Odpovedať
Profilova fotka
tie sú velmi krásne, budeš to aj nejhako farebne kombinovať ?
Odpovedať
@danus235 áno, chcem to s tou ružovou, tak podobne ako je na obrázku
Odpovedať
zlata vyzdoba je velmi pekna ked sa spravi naozaj precizne a ked je to vsetko doladene do poslednej bodky
Odpovedať
@mloduhova rozumiem, tak drzim palce, aby si niekoho takeho nasla, kto ti ich pozicia 🙂
Odpovedať
@hannaha040 ďakujem pekne, už som zohnala a už ich mám aj doma
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?