Cateringové spoločnosti a vaše skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, využila niektorá z vás pri organizácií svadobnej hostiny služby cateringovej spoločnosti? Boli ste spokojné?
Odpovedať
1
2
pekny (sice uprsany) ale tak den prajem 😉 🙂 chcela by som sa s Vami baby poradit, kedze na buduci rok planujem svadbu. chceme to na leto, rozmyslame ze 12.6.2021, zatial na tento termin mame zajednany aj kostol aj miestnost, len este nemame nikoho, kto nam bude varit. vedeli by ste mi niekoho dobreho poradit?
Odpovedať
@xellia a v ktorom meste/dedine bude svadba? tu najdolezitejsiu vec si nenapisala. nemozme ti radit cateringove agentury, ked nevieme, z kade pochadzas.
Odpovedať
@hannaha040 sorry, som si to neuvedomila, kedze mam v profile napisane, ze pochadzam z Bratislavy a tam teda planujeme mat aj svadbu. ale kludne aj v okoli ak poznas nejaku cateringovu agenturu tak napis, mozno budu ochotni aj v Bratislave a hlavne budu snad lacnejsi ako tieto Bratislavske cateringove agentury!
Odpovedať
@xellia ahoj, my budeme mat tiez buduci rok svadbu v Pezinku a zajednali sme si cateringovu spolocnost Josip. oni su sice z Oslian, co je pri Partizanskom ale chodia aj do Blavy a kade tade po Slovensku robit catering, takze vobec nebol problem, ked som im volala. dovod preco sme si ich vybrali je cena a to, ze sme ich zazili na jednej svadbe a jedlo bolo fantasticke 🙂
Odpovedať
@molisia a nie je to potom zbytocne drahe, ked musia este cestovat skoro 200km? a ako to vlastne funguje? kde navaria to jedlo? musia mat k dispozicii kuchynu?
Odpovedať
@xellia jedine tak ti mozem poradit, kedze v okoli Bratislavy nepoznam ziadnu cateringovu spolocnosti. no ako pozeram, tak ma @molisia predbehla a spomenula ti spolocnost, ktoru sme aj my mali na svadbe a taktiez som ti chcela napisat, ze oni chodia po celom Slovensku robit svadby. vyskusaj sa na nich obratit.
Odpovedať
@xellia nie, drahe nam to vobec neprislo a preto sme si ich vlastne aj vybrali, lebo dali super cenu aj napriek tomu, ze budu musiet cestovat. to sme sa ich este nepytali, ako to budu riesit. ale tak hadam oni vedia, ked takto chodia aj do inych miest. my sme sa tym zatial vobec nezatazovali. ved sme im hned na zaciatku povedali, ze svadba bude v Pezinku, takze s tym pocitaju.
Odpovedať
@hannaha040 hm, necakala som, ze sa zhodnete na jednej firme ale pre mna lepsie, aspon sa nemusim rozhodovat a skusim sa im teda ozvat a spytat sa, ci maju este ten nas termin volny. uvidim co mi povedia, potom dam vediet.
Odpovedať
@molisia okey, tak to spravim tak isto alebo sa ich mozno narovinu spytam, ci je nejaky priplatok ked budu cestovat do BA.
Odpovedať
@xellia kludne sa ich spytaj a potom mi daj vediet, co ti povedali a ci maju volny termin. a volaj cim skor, lebo oni su dost zaneprazdeny.
Odpovedať
@molisia prepac, ze sa ozyvam az teraz ale chvilu potrvalo, pokial som vsetko zistila a pokial sme sa rozhodli. uz ti ale idem napisat finalny verdikt 🙂 s panom Mokranom sme sa dohodli a jeho firma nam zabezpeci catering na svadbe 😉 mame ich zajednanych 🙂 uz len dufat a modlit sa, ze situacia sa zlepsi.
Odpovedať
@xellia a pozeram, ze ste sa aj dohodli, suuuuper 😉 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hannaha040 ano, ano dohodli sme sa 🙂 aspon jednu vec sme uz doklepli, teraz sa uz len modlit, aby sa nas svadobny den mohol odohrat, lebo zatial to nevyzera nejako nadejne 😞
Odpovedať
@xellia ale neboj nic, ono sa to raz musi skoncit a myslim, ze to budu takto natahovat minimalne do marca, aby to bolo aspon rok a uz potom snad pochopia, ze tu s tym uz budeme musiet existovat. treba len verit a jednoznacne nic nerusit!
Odpovedať
@xellia za to sa nemusis ospravedlnovat. viem, ze taketo veci trvaju dlhsie pokial sa dohodnu a ze to nie je zo dna na den. som skutocne rada, ze ste sa dohodli 🙂 a co ti este ostalo povybavovat? oznamenia a taketo malickosti uz mas hovote?
Odpovedať
@hannaha040 snad budes mat pravdu a bude to tak, ako si napisala, lebo zatial tomu nic nenasvedcuje! ani nebudeme rusit, ak nebudeme moct mat velku svadbu, tak sa zoberieme aj pri dvoch svedkoch, tak sme sa uz dohodli.
Odpovedať
@molisia dakujem, ze si taka chapava a zlata. ano, oznamenia tie uz mam hotove, uz ich len porozdavat, no cakame este, co bude. pierka tie som si objednala a vyzdobu nam bude aranzerka, takze to ide mimo mna. vino a palenku uz tiez mame, takze taketo veci uz prevazne vsetky mam 🙂
Odpovedať
@xellia dobre ste sa rozhodli, lasku treba specatit!
Odpovedať
@hannaha040 presne tak a uz chceme byt manzelmi a nechceme zase cakat, pokial nam to nejaky saso dovoli!!!
Odpovedať
Ahojte nevesticky 🙂 Citam, ze ste sa tu bavili aj o Josipovi 🙂 Oni aj nam zabezpecovali svadbu, no konkretne jedlo a vyzdobu 😉 🙂 Dobre ste si vybrali a drzim palce, nech v tejto tazkej dobe vsetko dobre dopadne 😉
Odpovedať
@mauritka asi iba ja som v tejto teme, co sa budem vydavat tento rok. mame ich uz zajednanych, uz sa len modlim, aby nas velky den mohol byt. dakujem ti, ze nam budes drzat palce a mysliet na nas 🙂
Odpovedať
@xellia ano? Myslela som si, ze tu je viac nevesticiek, ktore budu mat tento rok svadbu. Tak som sa trochu sekla, nevadi 😄 Tak aspon tebe poprajem, nech vsetko dobre dopadne. A kedy ze je vas stastny den? 😉 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mauritka @xellia Aj ja budem mať tento rok svadbu. Vybrala som si La Reunion z Trnavy 🙂
Odpovedať
@mauritka isto je ich viac, vidis, uz aj Amelia sa ozvala 🙂 12.6.2021 by mal byt ten nas den, kedy si povieme svoje ANO a zatial sme nic nerusili a pevne dufam, ze ani rusit nebudeme musiet 🙂 vyzera, ze sa postupne vsetko uvolnuje, tak snad aj svadby budu moct byt v pohodicke, stale som optimista 😉
Odpovedať
@amelie22 super, tak snad ti budu vyhovovat. my mame catering Josip zajednany 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?