Civilný sobáš v Žiline - ako riešiť prepravu hostí?

28. mar 201750

Ahojte chcem sa spýtať žienky,ktoré ste mali civilny sobáš v Žiline,riešili ste prepravu hostí autobusom?ak áno tak koľko miestny ste mali a koľko vás to vyšlo?a ešte jedna otázka...kde bol pristavený?

 • @lucia1059  Ahoj, ja som akurát posielala objednávku normálne na DPMŽ. Potrebujeme prepraviť cca 25-30 hostí, takže nám pristavia klasický bus (32 miest na sedenie). Pôjdeme z Rosiny k Radnici a potom zase naspäť. Do mailu mi písali, že predbežne 50€. Skús im priamo napísať, to budeš mať najlepšie 🙂

 • @baska17  ahoj no my budeme potrebovať len z radnice na začiatok závodia...tak cenovo to nebude až také strašné..a kde pri radnici vám odstavia autobus aspoň tak približne?

 • @lucia1059  Najlepšie bude, ak im priamo napíšeš mail, kde popíšeš všetko, čo od nich potrebuješ a oni ti už odpíšu. Ja som zatiaľ len poslala objednávku, detaily budeme dohadovať neskôr. Ešte nemám ani potvrdenú účasť všetkých hostí 😃. Vôbec neviem, či sa s tým busom budú môcť teperiť až k Radnici, ale nám osobne by pokojne stačilo aj na autobusovú stanicu, ľudia by sa prešli ten kúsok. Prípadne, ak by sa dalo niekde ako je hotel Boss, ale to neviem, či tam môže bus stáť. Uvidím, čo mi odpíšu.. 🙂

 • Sponzor fóra
 • Sesternica, keď sa vydávala, tak pre nás mala zabezpečený autobus, ktorý šiel k radnici, a tam nám zastavil v tej úzkej uličke priamo za radnicou. On sa tam vteperil, i keď to mal len tak-tak.

 • @lucia1059 @baska17 @renya3  Ja som sa na mestskom úrade presne na toto pýtala. Autobus len vyloží ľudí v úzkej uličke pred radnicou ale potom musí parkovať niekde inde. Po obrade sa po ľudí opäť vráti. S autami je to tak, že pred radnicou môže parkovať len obmedzený počet myslím že max !!! 3 autá. Samozrejme na každé auto (ŠPZ) treba mať vybavené povolenie na vjazd do pešej zóny, ktoré sa platí a vybavuje priamo na oddelení dopravy na mestskom úrade. Za vjazd autobusu sa určite tiež platí.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkame Vám svadobnú výzdobu, návleky na stoličky pre Váš veľký deň, ale aj výzdobu pre akúkoľvek inú spoločenskú či rodinnú udalosť.
  Baldachynovo
  Bratislava
  Baldachýnovo - našou špecializáciou sú stropné baldachýnové dekorácie šité na mieru
  Decoration Passion sa zaoberá prenájmom dekorativneho inventáru na svadby a oslavy.