Výzdoba auta

Ahojte, dávali ste si / dávate si aj výzdobu auta? Alebo ste si ju robili sami?
Odpovedať
vies co ja som si spravila sama. teraz je fakt k dostaniu vsetok material a pokial nemas zaujem o nejaku exkluzivitku, tak by si to podla mna zvladla aj sama. zalezi od tvojej predstavy
Odpovedať
a mas prosim ta aj nejaku predstavu, co by si chcela? mohla by si sem pridat aj nejaku tu fotku
Odpovedať
@05darka05 nemám práveže.
Odpovedať
@katulajab a ako si to upevňovala na auto?
Odpovedať
Profilova fotka
@obcanka123 ja som tiež uvažovala čo s výzdobou auta. Či kúpiť alebo nechať kvetinárku nech ozdobí. Ale mne by stačilo niečo jednoduché, neaká stuha alebo neviem, tak živé kvety tam sa mi zdajú zbytočné... (a ďalšie peniaze).
Odpovedať
@amelie22 akože ja tiež nechcem asi nič vyčačkané 🤔
Odpovedať
Tak pokial to nema byt nieco velike a zlozite, tak podla mna to zvladnes aj sama. Vsak teraz sa da kupit vsetko za par korun a prichytit to na auto tiez nebude problem
Odpovedať
Profilova fotka
My nechame vyzdobit aranzerku, uz nam to aj nacenovala. Chcem iba take srdiecko + kvety a je to krajsie, ked to vyzdobi aranzerka, ktora sa tomu venuje. K takymto veciam nemam vobec sklony, takze ja si radsej za to zaplatim.
Odpovedať
@zuzancela to máš pravdu. Záleží aj od toho ako je človek v takýchto veciach šikovný a či sa mu chce si niečo také robiť sám alebo to radšej nechá na odborníka
Odpovedať
No ale zas ak máte niekoho kto vám robí výzdobu, tak asi by bolo najlepšie ak by zabezpečil aj výzdobu auta. Budete to mať pokope a aspoň to bude v jednom štýle
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzancela nemáš nejakú fotku alebo návrh že ako si to asi predstavujes? Rada by som sa inšpirovala 😄 Kludne aj z pinterestu 😛
Odpovedať
Nam tiez vyzdobovala auto aranzerka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nam robila vyzdobu pani, u ktorej som si davala robit svadobnu kyticu. Vedela presne aku vyzdobu by sme chceli a fakt splnila zadanie do posledneho detailu
Odpovedať
Ďakujem za všetky ohlasy. Idem to dať urobiť pani, ktorá nám rieši aj kvety. Určite to urobí lepšie než ja 😊😊
Odpovedať
Tiež by som určite išla za niekym, nech mi to spraví, ako písali vyšišie za niekym kto robil aj kyticu alebo sa tomuto venuje
Odpovedať
No ja by som si ju zas rada spravila sama aj približne viem, čo by som na aute chcela mať a nie je to nič zložitého. A mám to šťastie, že mám moc šikovnú sestru, s ktorou sa nám to isto podarí tak, ako by som chcela
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?