Darček pre novomanželov od 11-ročného chlapca

Prosím poradte. Syn ide na svadbu a chcel by zobrať nejakú maličkosť novomanželom. Viete poradiť čo by to mohlo byť? Dakujem
Odpovedať
Napríklad rámik na fotku? @artemiska78
Odpovedať
@babyliss To som myslela ako poslednú možnosť ak na nič iné nepridem.
Odpovedať
Profilova fotka
@artemiska78 nejaku peknu sviecku, kde by bol nejaky citat napisany?
Odpovedať
@kajka_majka to už asi nestihame kedže svadba je túto sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
@artemiska78 ale ved take predavaju aj v obchodoch. Tak nech zoberie len kyticku a telegram - to je sice taka klasika ale ked neviete co tak toto je taky neutralny dar
Odpovedať
Možno by to mohla byť aj kasička na sporenie, alebo vonná lampa, nejaká drobnosť, nie úplne užitočná, ktorá by mala nejaký mladomanželský motív...
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som skôr povedalal, že niečo také vlastnoručne urobené. čo keby rámik nekupoval ale z niečoho ho vyrobil? alebo nejaké pekné vyrobené želanie, to by bolo podľa mňa také najmilšie :)
Odpovedať
Skvelý nápad. Ale zas nie každé dieťa to baví :)
Odpovedať
Ved to že on nie je moc umelecký typ ale kedže ide len on s exmanželom tak by chcel aj on niečo darovať. Po pravde nevie ani meno ženícha. :-( Asi stavíme na niečo neutralne.... uvidime čo zoženieme.
Odpovedať
Možno by nebolo zlé kúpiť nejaký luxusnejší dezert. :-)
Odpovedať
skúste nájsť nejaké vtipné čokoládové figúrky so svadobnou tématikou alebo niečo podobné :) to nebude ani také drahé a isto ich to poteší a pobaví :)
Odpovedať
Od takeho chlapca by som tiez povedala, ze fakt malickost. Teraz susedina dcerka robila take 3D pismenka z kartonu, myslim, ze keby sa pohral a inicialy im take spravil, tak by to mohlo byt super ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja by som sa inšpirovala nejakou drobnosťou na sashe.sk alebo tam rovno kúpila, ešte by stihlo hádam prísť
Odpovedať
od detí sa dary všeobecne neočakávajú a už vôbec nie, ak ženícha s nevestou ani nepozná... riešila by som to kresbou alebo tak, čokoľvek hodnotnejšie by mohlo vyznieť divne
Odpovedať
@ericenka223 bohužial nevie jeho inicialy, nedostal sám oficialnu pozvanku. @zuzuliennka Nevesta je jeho "krstna mama"
Odpovedať
@artemiska78 no aj tak nejakú maličkosť, niečo vyrobené, najlepšie želanie.. neviem si predstaviť, čo môže darovať 11r dieťa, keby bolo aj v bližšom vzťahu; my sme ani mamine k narodeninám nedávali nijaké špeciálne dary - na svadbe krstnej mamy, kam ide s exmanželom sám, nevie iniciály, si to už akosi vôbec neviem predstaviť
Odpovedať
Baby ďakujem. Myslím že som našla :-)
Odpovedať
@artemiska78 jeej to sú krásne soľničky. Je to pekné a aj využiteľné. Super darček :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?