Kniha namiesto kytice pri gratulovaní

Profilova fotka
Ahoje dievčatá, videla som nedávno na blogu holubica.sk tip, že namiesto kytice by gratulanti priniesli knihu. Čo si o tom myslíte vy? Prípadne čo iné si viete predstaviť pri gratulácií okrem kvetov alebo žrebov?
Odpovedať
Profilova fotka
@makulienka1 To je perfektný nápad, ja by som sa knihe určite potešila ak by bola podľa môjho výberu. Resp. v tom prípade by mohla byť fajn aj poukážka do kníhkupectva 😊
Odpovedať
@makulienka1 kniha môže byť dobrý a pekný nápad 🙂 ak poznáte vkus mladomanželov, alebo viete čo by sa im páčilo, prečo nie. Alebo ako píše vyššie, tak aj poukážka na nákup do kníhkupectva alebo iný voucher by nemusel byť na škodu 🙂
Odpovedať
znama tak mala ale definovali to v pozvanke tak, aby im ludia darovali knihu z vlastnej kniznice, podla toho ako ich poznaju a co by sa im pacilo. to bolo velmi mile, aj recyklujuce, predsa clovek vacsinu knih cita len raz 🙂 a 30-40 nakupnych poukazok je tiez celkom kopa..
Odpovedať
Profilova fotka
@yned Fakt milé. A som prekvapená, že niekto to tak naozaj spravil. To by ma teda zaujímalo ako to mali napísané. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som videla take ze vino miesto kytic. Som vrvela muzovi zw skoda ze smr to nevideli skor. Obaja sme vinári takze zaujimave vinko by neurazilo. A podla mna pivarov zase kadejake pivo
Odpovedať
@makulienka1 tusim nieco ako nenoste nam kvietocky, potesia nas knizocky, najlepsie z vasej kniznice, ktore nas potesia velice nie je to doslovny prepis, ale +- sa da upravit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?