Alko a nealko

Dobrý deň, rada by som sa poradila. Chcem sa opýtať koľko alkoholu sa počíta na svadbu -východne Slovensko a koľko nealka ??? Mali ste na svadbe pivo? Budeme mať približne 130 hostí. Čo ste prosím kupovali pre deti? Dakujem za každú radu.
Odpovedať
Dobrý deň, nám v reštike povedali, že máme rátať cca 2l nealka na osobu, v lete aspoň 2,5l na osobu. A čo sa týka alkoholových nápojov- tam treba aspoň orientačne zistiť kto čo pije, ale najviac sa pije domáca- tú by som pri vaších počtoch zaobstarala aspoň 15-20l. Ostatný tvrdý alkohol by bolo dobré kúpiť napr. v metre a zvyšok čo Vám ostane potom vrátiť alebo sa dohodnúť s reštauráciou kde to mať budete, že sa bude účtovať len za otvorenú flašu. My to máme dohodnuté tak , že reštaurácia zabezpečí 5-6 druhov vybraného tvrdého alkoholu a učtovať sa bude len otvorená flaška. Domácu a víno si donesieme svoje.
Odpovedať
@lucka_914 Dakujem za odpoved a odporúčanie. Alko si zabezpečujeme sami aj nealko. Asi kúpime tiež sud piva
Odpovedať
Tiež si myslím, že sud piva rozhodne stačí🙂 V lete by som možno brala aj dva, ale takto by asi mali problém to vypiť svadobčania, keďže sa podáva aj iný alkohol. Aj tak si myslím, že drvivá väčšina chlapov skôr tak či tak siahne po pálenke ako po víne. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež mam teraz dilemu co sa týka nealka... pivo som tiež mala tak ze kolko co jak ale nakoniec mame bar v sále kde si budú môcť ísť čapovať keď bude niekto chcieť... ináč mi radili ze mimo leta 1 sud stačí... ze to hlavne po jedle si dajú a potom už pomenej... 😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?