Farba obrúčok a snubného prsteňa

Profilova fotka
Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, či má niektorá z Vás snubný prsteň z bieleho zlata a plánuje obrúčky zo žltého zlata? Myslíte, že je to na ruke kombinovateľné? Ďakujem za každú radu, tip či foto 🙂
Odpovedať
Ja mám zásnubný prsteň z ruzoveho zlata a obrúčky mame vybraté zo žltého a vyzerá to krásne 🙂
Odpovedať
Ja to síce tak nemám, ale myslím si, že to bude vyzerať pekne. Niektoré obrúčky sa robia dvoj či troj "farebné" a vyzerajú krásne, takže to podľa mňa problém nebude ani pri kombinácii dvoch prstienkov.
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka3692 Ja som to pôvodne chcela tak isto, ružové zlato sa mi veľmi páčilo, ale keď som si to išla naživo vyskúšať tak som zistila, že ružové zlato na mne absolútne zaniká. Mám dosť tmavú pokožku a biele zlato úplne na mne žiari, aj žlté je pekné ale žial ružové je dosť nevýrazné na mne. Obrúčky som pôvodne nechcela žlté, ale nakoniec som zistila, že ked su v inej farbe tak mi to nepríde ako obrúčka, ale ako obyčajný prsten. To preto, že som si vybrala tenucké. V tej žltej mi to proste evokuje tradíciu, tak ako kedysi, že všetci mali žlté. Lenže snubák som chcela v bielom aby bol kombinovateľný aj s inými šperkami (náramok, naušnice atd)... A zial nemala som moznost vyskusat si tie moje obrucky so snubakom v zlatnictve v tej farebnej kombinacii ktoru chcem, lebo ich mali iba v bielom zlate. Je pravda ze snubak a obrucka sa nosia aj kazdy na inej ruke... Tak snad to bude ok a nebudem vyzerať ako dogabaná 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 Neviem ald verím že to bude Ok. Ja mám bieli prsteň a obrúčky chceme tiež klasické žlté. Tiež sa spolieham na to že keď môžu byť dvijfarebné prstene tak prečo nie. Navyše snubák nám dosť jemnučký tak si nemyslím že sa to bude nejak extra vidno.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam snubny biele zlato, obručky sme chceli pôvodne klasické žlté zlato,ale ked som to dala na jeden prst, biele zo zlatým, tak to nevyzeralo moc pekne podla mna. Ale asi je to len vec vkusu, ked sa ti to pači tak si to kludne tak daj, pravidla nato niesu 🙂 Alebo potom kombinovana obručka,biele/žlté..to by možno nebol zo snubnym taky kontrast.
Odpovedať
Prečo by nie, hlavne ak sa to tak tebe bude páčiť nie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez riesim tuto dilemu, napadlo mi skombinovat to bud s obruckou z ruzoveho zlata, ktora je jemnejsia alebo s tenkou zltou obruckou s malymi briliantmi/ zirkonmi po celom obvode lebo to chcem nosit so snubnym prstenom. Ale zase bojim sa ze to je "trendy" len teraz a ze o par rokov budem banovat ze som si nevzala len klasicku zltu jednoduchu obrucku 😄 Takze asi sa uvidi az ked si to vyskusame.
Odpovedať
Profilova fotka
@sonicka_kov Ja som si vybrala obrucku tenucku a s kamienkami... ale nechcem to nosit na jednom prste, jeden prsten tam a druhy tam. Teda dufam, momentalne nenosim ziadne prstene, tak sa uvidi ci budem vobec nejaky nosit 😄 Ale chcela som aby sa mi to hodilo ked si dam aj nieco ine... zvacsa nosim strieborne doplnky, ale mam aj zlate nausnice. Keby som mala obidva prstene len biele alebo len zlte, nemuselo by sa to k niektorym veciam hodit nikdy... No ale asi naozaj az potom sa uvidi
Odpovedať
podla mna hej. ja mam snubny prsten v prevedenie bieleho zlata a obrucky mam dvoj farebnu - biele a ruzove zlato a ako vobec mi to nejakosi nevadi, ze nie su jednotne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?