Kde kúpim takéto obrúčky?

Prosím vás poraďte kde by som mohla zohnať tieto obrúčky ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nieco podobne je tu : https://www.glamira.sk/fever-elegancy...
Odpovedať
Wow veľmi pekné, také som ešte asi ani nevidela. Ak by sa ti nepodarilo zohnať také, tak si ich môžete dať vyrobiť normálne
Odpovedať
Ahoj, videla som podobné tu:https://www.facebook.com/sperkovnicaBS/photos/p.617776898631783/617776898631783/?type=1&theater tieto sú z troch druhov zlata, ale určte p. Cibulková nebude mať problém vyrobiť Ti ich podľa Tvojich požiadaviek.
Odpovedať
Ja som take videla v egne.
Odpovedať
@tralala94 kde to je ?
Odpovedať
@bambino66 Ahoj, prsteň je moc krásny, ale ak ho plánujete nosiť každý deň, tak doporučujem zvážiť i praktickú stránku. Mňa prekvapilo, ako mi zavadzajú medzery a kamienok na zásnubnom - když pečiem, mám tam cesto, když si umývam ruky klasickým mýdlom, tak sa mi tam kus občas taky zasekne. Neodradzujem, to vôbec nie, len pridávam vl. skúsenosť :)
Odpovedať
@bambino66 v Košiciach majú showroom na Hlavnej. :) Ale majú aj eshop.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ak môžem svoj osobný názor - prsteň je to fakt zaujímavý a originálny, avšak je to dosť veľká imidžovka, obrúčku budeme (aspoň verím) nosiť celý život, takže by to podľa mňa nemala byť "módna" záležitosť, tiež k nej časom určite budeš kombinovať aj iné šperky, či už prsteň, hodinky, náramok, to môže byť problém. A v neposlednej rade, ako tu už bolo spomínané - praktická stránka môže byť pri tomto type problém, tým, že je taký členitý, tak sa ti v ňom bude určite všeličo zachytávať a tá oddelená časť môže byť tiež dosť náchylná na ohnutie, to je tiež nepraktické. Toľko môj pohľad, rozhodnutie je na tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslím ze kombinácia iných šperkov bude celkom fajn. Nemyslím si žeby to bolo neprekticke.
Odpovedať
Ja mám podobný prsteň, zo striebra, ktorý som dostala. Nosím ho už roky a nemám problém ho kombinovať s inými šperkami, navyše má v sebe osadené ešte aj zirkóny. Cesto a ani mydlo sa mi doň nedáva. Predsa len pokiaľ pečiem, je celkovo nehygienické mať na prstoch či rukách čokoľvek. Aj klasický prsteň si dávam dolu, pretože aj pod klasiku sa vám dostane cesto alebo aj to spomínané mydlo ak je mäkšie.
Odpovedať
@tralala94 kde to je ? @tralala94 mohla by si mi poslať názov e-shopu?
Odpovedať
@bambino66 veď si to zadaj do google, https://www.egne.sk/
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?