Nepáčia sa mi naše obrúčky :(

Ahojte, cca pol roka pred svadbou sme si dali urobiť svadobné obrúčky. Medzitým sa svadba kvôli korone preložila a mne sa obrúčky prestali páčiť. Veľmi by som chcela iné ale v zlatníctve nám ich už samozrejme nevezmú naspäť takže by nás to celkovo vyšlo dosť draho. Máte nejakú skúsenosť ako by sa to dalo vyriešiť aby nás to nezruinovalo?
Odpovedať
Napriklad Moikoo studio robi prerabky starsich sperkov, na nove- pozri na instagrame v ulozenych stories ma take projekty. Robi aj upravu uz existujucich, alebo komplet roztavenie terajsich a tvorba novych z povodneho materialu. Tym padom platite len za pracu, to je urcite menej ako nove prstene🙂
Odpovedať
a preco sa ti prestali pacit? no neviem ale urcite neboli lacne, este by som ich skusila predat a kupit nove alebo sa zmierit s tym ake su
Odpovedať
od zaciatku sa mi uplne nepacila na mojom prste lebo je obla (nie hranata) a mam pocit ze mi rozsiruje prst. medzitym sa vydala moja kamoska a velmi sa mi paci jej obrucka. ked som s nou pozeram sa len na tu obrucku. viem ze je to blbost asi mi uz z tych stresov a vsetkeho okolo zacalo asi prepinat ale nemozem si pomoct...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala podobny problem - nebola som zmierena s tym ze mam snubak z bieleho zlata a priatel chcel obrucky zo zlteho. Uz sme ich mali vyrobene od decembra (zlte) ale este sa to dalo prerobit takze moju prerobili na biele zlato. Takze uplne chapem tvoje dusevne rozpolozenie momentalne. No ale skus pridat fotku ze ako to vyzera ☺️ lebo podla mna su oble ovela krajsie a aj lepsie sedia na ruke, su omnoho pohodlnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ale ak sa ti nepacili od zaciatku, preco ste si ich nakoniec vybrali. Tomu tak nejak nechapem vsak obrucky clovek len tak nemeni, leda ak by ju stratil
Odpovedať
Ked sme ich vyberali tak sa mi praveze pacili ale modely ktore sme skusali boli o 2 velkosti vacsie a to uplne inac ukaze na prste. No a a ked nam ich uz vyrobili a v mojej velkosti tak sa mi nepacila ale uz bolo neskoro. Asi by som mala prestat vymyslat a zmierit sa s tym ako to je.
Odpovedať
Profilova fotka
@zlatovlaska12 podla mna to vyzera super a hodi sa ti to k zasnubnemu prstienku, mozes to kludne nosit aj spolu a praveze pasuje ti to na ruke. A tie oble obrucky su fakt taka klasika co nevymrie. Ale viem to podla seba ze ma to matalo cele dni ze sa mi nepaci ta zlta obrucka k bielemu prstenu a povedala som si ze budem sa na to pozerat cely zivot tak som si ju vymenila. Takze mozno skus aspon ist za nejakym zlatnikom ci ti nevie vyrobit napr novu z tohto zlata a zaplatila by si len za pracu. Ale tato obrucka je fakt pekna 😊
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je pekna ta obrucka, neviem aj ti celkom pekne padne na prst. vymyslas zbytocne
Odpovedať
Profilova fotka
@zlatovlaska12 a ak by si si ju dala zväčšiť nepomohlo by to? Keď píšeš, že pri skúšaní si mala o niečo väčšiu? Možno by to vyzeralo lepšie, len teda, aby ti zase nebola moc veľká. Ja inak všetky prstene nosím večšie, lebo je mi to tak pohodlnejšie. Ja obrúčku som si tak dala, až zlatník nechcel, som ho musela prehovárať 🙂
Odpovedať
jj zvacsit aspon o pol velkosti mi tiez napadlo. Snubak mi ide uplne lahko a tak to mam rada, tato obrucka tazsie, mozno to zvacsenie pomoze, musim skocit za nejakym zlatnikom a poradit sa. Dakujem za nazory 🙂
Odpovedať
Je to celkom slubna moznost ako tvoj problem vyriesit. Vsak skus zajst tam, kde ste si obrucky kupovali
Odpovedať
Profilova fotka
Daj prosím ťa vedieť ak to nejak s nimi poriešite. Celkom som na to zvedavá, čo s nimi vymyslíš
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?