Obrúčka, ktorá sa hodí k snubnému prsteňu

Ahojte, nema niektora z vas obrucku, ktora sa hodi k snubnemu prstenu ? A budete ich aj spolu nosit. Ako mam hladat take obrucky ? Dakujem
Odpovedať
@linda1988 ahoj, áno, nosím obrúčku spolu so zásnubným prsteňom na jednom prste a dala som si ho vyrobiť tak, aby sa mi k sebe hodili a aby sa mi spolu páčili :) nekupovala som si hotovú obrúčku, vyrábal mi ju zlatník podľa mojich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som pôvodne chcela nosiť zásnubák s obrúčkou. Ale môj drahý - predrahý si nejako vykonštruoval v hlave, že to URČITE spolu nosiť nechcem, tak kúpil taký, ktorý sa mi bude biť s akoukoľvek obrúčkou. Je totiž rozvetvený do strán...Prsteň typický pre bosorku :-p . Na druhej strane, keď som si čítala tradície a zvyky, tak zásnubák by sa mal dať po svadbe dole a vyberať sa len na špeci príležitosti -(Každého osobná vec). Takže ja budem len obrúčku nosiť...a popravde, asi sa mi to aj viac páči, keď je na prste len nejaká pekná decentná obrúčka :-)
Odpovedať
@ela4 a mozem sa opytat kolko stali ?
Odpovedať
@linda1988 Myslím, že okolo 500Eur sme platili za dve obrúčky. Ale manžel má len jednoduchú hladkú, takže moja mohla stáť sama o sebe asi okolo 300 Eur.
Odpovedať
ja nosim obe na jednom prste a obrucku som vyberala tak aby sa hodila k snubaku. normalne v zlatnictve som to skusala ci budu k sebe pasovat a podla toho som vyberala. mame s muzom rovnake obyc.hladke minimalisticke
Odpovedať
Ja nosím vaćšinou len obrucku, snubný nosim len na oslavy a svadby... Moj snubný prsteň má taký tvar, že mi úplne tvarovo nepasuje k obrúćke, takže ich nenosím spolu na jednom prste. Ak ich budeš nosiť na kažej ruke zvlášt, tak je jedno aké budú. Ak ich chceš na jednom prste nosiť, tak si vyber podľa snubného prsteňa- ak je veľmi jednoduchý a jemný, tak by to znieslo aj obrúćku s kamienkami po obvode, alebo nejaký jemný vzor na obrúćke. Ak je snubák dominantný tak by som išla iba do hladkej a nie moc hrubej obrúćky. Ak budeš prstene nosit zvlášť ale na tej istej ruke, tak máš viac možností... Učite si vśak vyber rovnakú farbu obrúčky a snubáku... V niektorých zlatníctvach bývajú aj také sady- snubák +obrucka, ktoré sú navrhnuté spolu, tak skús popozerať aj na nete napr. pre inśpiráciu a potom sa vyber od kamennej predajne.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme tiez doladovali obrucky k zasnubnemu, aby to spolu vyzeralo pekne. Nosim ich spolu od svadby..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ich spolu nenosím, ani som to tak nikdy nechcela, obrúčku mám po svadbe na ľavom prsteniku a na pravom zase zásnubný prsteň. Obrúčky máme s manželom rovnaké, ale vyberali sme tak, aby štýlovo ladili k snubaku.
Odpovedať
tiež ich neplánujem nosiť spolu, navyše snubák nosím na prostredníku takže obrúčka pôjde pekne vedľa :-) :-)
Odpovedať
to už zvyknú väčšinou vyrábať sady proste, že sa kúpi snubný s obrúčkou naraz :) keď sa nedá už tak kúpiť tak jedine hľadať a skúšať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?