Reklamácia obrúčok PRIMOSSA. Máte skúsenosť?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) chcela by som Vas poprosit o radu pripadne skusenosti s reklamaciami obrucok. Nase boli zakupene v pobocke PRIMOSSy a uz v pondelok po svadbe sme na nich videli osuchane miesta a skrabance. Obrucky su z bieleho zlata a maju matny pruzok. Hlavne v tomto sa vyskytovali osuchane miesta. Obrucky sme hned zaniesli do predajne a dali na reklamaciu. Mate niektora s takouto situaciou skusenosti? Ako sa dalej postupovalo pri reklamacii? Dostali ste peniazky ci Vam umoznili novy vyber prstienkov?
Odpovedať
Profilova fotka
katmi, ano mailom ;-) takto to bude najrychlejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, Natalia, tak to mi ani nehovor, ze vam to neuznali, tak to aby som sa zacala bat, ako budu vyzerat par dni po svabe. A aspon vam povedali kolko by stalo to prebrusenie?
Odpovedať
Profilova fotka
zlatik, no dufam ze nebudete mat podobny problem. O tom kolko to stoji nas vobec neinformovali ... bolo tam len napisane ze to robia len na zaklade pisomneho suhlasu pretoze pri tychto upravach dochadza k ubytku na vahe a znizi sa aj ich vyska. No a samozrejme nezabudli podotknut ze po case sa opet prejavia bezne znamky obnosenia s ktorymi mame pocitat. Takze uplne super. Este chcem napisat list aj to tej prazskej centraly ... aspon im vyjadrim nasu nespokojnost priamo ]-(
Odpovedať
natali - a uz ti daco odpisali? a na centralu urcite napis.. by som im dala kurnik! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
este zatial ziadna odpoved ... predpokladam ze dovolenkove obdobie robi svoje 8-)
Odpovedať
hmm.. preto by si to mala si poslat aj postou.. ci pockas si este na odpoved mailom??
Odpovedať
tiez mam pocit, ze aj matne, aj leskle sa proste osucha, zlato je predsa len makky kov...mame z primossy, su trochu osuchane, to ano, ale nie viac, ako obrucky vsetkych ostatnych, co poznam ;-) a biele su stale, nemaju nadych do zlta, nastastie Podla mna pekne ukazu na prstienku take male ryhy alebo plosky napriec prstienka, co tam original su, len neviem, ako sa to nazyva, ale vdaka nim sa prstienok leskne na pohlad stale, aj ked je uz osuchany..
Odpovedať
keby sme ich nechceli mat osuchane,museli by byt prstienky z chirurgickej ocele napr.. a inak uz aj to som pocula,ze si kupili prstienky z tohoto materialu a vysli ich obidve na cca 1000,-sk :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?