S akým výrobcom svadobných obrúčok ste boli spokojné?

Profilova fotka
Ahojte, podeľte sa o svoje skúsenosti so svadobnými obrúčkami? S ktorými zlatníctvami ste spokojné a ktoré odporúčate?
Odpovedať
VIP Gold Bratislava - odporucam, pekný vyber, kvalita, cena, doživotný servis.
Odpovedať
Kamea Trenčín veľký výber, kvalita a cena podľa toho čo si vyberieš od lacnejších až po luxusné varianty
Odpovedať
@barababic Michal Klima - KLIMI - bezkonkurencna ponuka, vyroba podla vlastneho navrhu, uzasny pristup, servis a ceny ;)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame objednané zo Sashe od Sylvie Gutierrez. My sme jej opísali a poslali obrázky čo cca chceme, ona nám vypracovala návrh a vyrobila obrúčky. Dnes nám akurát prišli fotky :) už sa ich neviem dočkať naživo 😍 prístup a komunikácia na jednotku, cena veľmi priaznivá, vzhľadom na to, že to bolo takéto špeci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@slecnabe nádherné a veľmi netradičné, veľmi sa mi páčia :)
Odpovedať
mogato v Trenčíne :-)
Odpovedať
Panaks :)
Odpovedať
Profilova fotka
Obrúčky máme od Rýdl (kupovali sme v Bratislave na Michalskej) , sme spokojní, máme úplne jednoduché obrúčky, ale sú krásne :) Zásnubný prsteň mám z Kamea, tiež som spokojná, aj keď už vidno na ňom, že ho nosím viac než rok každý deň.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja odporúčam zlatnictvohp.sk....mlady šikovný chalan, 100% ručná práca, príjemný prístup, ochotný.... Nemám žiadne výhrady, môžem len odporucit😀
Odpovedať
Panaks🙂
Odpovedať
Odporúčam Ingrid Patayovú zo Sashe. Perfektná komunikácia, cena, rýchlosť a kvalita práce. Všetko na jednotku :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?