Ukážte svoje svadobné obrúčky

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Mile nevesty, rozhodla som sa zalozit tuto temu, aby sa tu mohli inspirovat dalsie pary. Bolo by skvele, ak by ste sem popridavali realne fotky vasich obrucok (idealne spolu s manzelovou) . Ak tu uz tato tema existuje, poprosim adminov o vymazanie.
Odpovedať
1
2

Odpovedať
Neviete ci sa da v obrucke prerobit gravirovanie?
Odpovedať
@janusa5 dá sa zmeniť. nám ho prepísali za 2 dni v rámci reklamácie, keďže nám ich omylom vymenili.
Odpovedať
@katkarina22 Nám skôr ide o to že obrúčky sú hotové akurát teraz nevieme či nám svadbu nezrušia čiže preto keby sa musel dátum meniť tak no nechcem obrúčku s dátumom čo by sme vtedy svadbu nemali...
Odpovedať
Aj my už konečne máme tie naše 💍🥰
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@veronika_2201 Ste spokojni s izlatom? Nemali ste nejake problemy s obruckami? Vcera sme si tam jedny nasli (priamo v kamennej predajni) ale citala som aj vela negativnych recenzii, preto neviem ako sa rozhodnut. Budem vdacna za kazdu radu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sonicka_kov My osobne nemáme žiaden problém a to mám dokonca celokameňovú obrúčku a každý mi hovoril, že mi tie kamienky budú vypadávať, no ešte sa mi to nestalo... a to s nimi umývam riady a veľa iných vecí... 😉 a aj po viac ako roku sa krásne lesknú ako nové https://www.izlato.sk/zlato/svadobne-...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?