Veľkosť svadobných obrúčok. Poraďte

Profilova fotka
Ahojte babenky, Už máte kúpené obrúčky? Potrebovala by som vedieť, v akej veľkosti - resp. ich "gramáž" a veľkosť v mm. Ja som si skúšala niekoľko obrúčok a tie čo sa mi páčia sa mi nehodia. prišla som na to, že môžem mať len úzku, t.j. 2,5 mm, inak to vyzerá hrozne. Teraz ma však zožiera, či to nie je príliš úzke. Poradíte mi?
Odpovedať
ahojky. No my s drahym sme sa rozhodli tak, ze ja budem mat 4 mm a on 5 mm. Mam dost uzke prstiky, ale urcite to bude vyzerat dobre. Podla mna 2,5 mm je dost uzka, predsa len je to obrucka, ktoru budes nosit cely zivot, tak aby ta to potom nemrzelo ;-) ... tak stastny vyber a daj vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne mi ide o to, že mám úzke prsty a nech som skúšala čokoľvek, zdalo sa mi, že sa mi nič nehodí (nič hrubšie). ďakujem za radu. Ešte by ma zaujímalo, kde budete mať svadbu - čítam, že si z okresu BB. Ja som zo ZV. A koľko hostí budete mať?
Odpovedať
sme sice Bystricania ale svadbu budeme mat na Zvolenskom zamku a hostina bude tiez vo Zvolene :-D hosti bude okolo 50 a vy to kde mate? Co sa tyka tych obrucok, ja mam fakt strasne uzke prsty, ale to sa ti len teraz zda, ze to vyzera zle, ale prsteky ti este zhrubnu, tak aby sa ti potom zase nezdala ta obrucka uzka...
Odpovedať
Profilova fotka
babulky.. tak ja som sa ani nezaoberala tym, aka je hrubka obrucky... musim si to zistit...ale ta, ktoru sme si vybrali je taka nadherna, ze aj keby mi nesedela tak ju chcem :-D
Odpovedať
luska a vy ste si ich dali robit, ci kupite hotove? My sme si dali spravit, tak som musela presne povedat, aku hrubku. 18. marca si ideme pre ne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my tam pojdeme 26,3,. ideme si ich dat robi v LM, lebo tam vyjdu o 3000 lacnejsie ako tu v BA. oni ich maju normalne v predaji, ale ja tam chcem nejake zmeny, tak im aj sirku budemem musiet povedat...
Odpovedať
Profilova fotka
Lucynka, my sme v podstate tiež z BB (vo Zvolene bývame necelý rok), ale svadba aj hostina bude v Holtely Kráľová (pri Zvolene), ale len 35 ľudí. Obrad budeme mať vonku - na lúke, resp. pri jazere, ktroré je v tvare srdca, priamo pred hotelom. Ešte sa to rieši s matrikou a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, nic si z toho nerob, ze je tenka. Ja som si sice este ziadne neskusala, ale uz teraz viem, ze nechcem hrubu. Ja (a moj mily) chceme totiz obrucku nosit stale a nie davat si ju dole pri kazdej prilezitosti, ked budeme nieco robit. Mam jeden hruby prsten ako obrucka a takmer ho nenosim, lebo mi vadi pri praci a stale si ho davam dole. A to iste mi povedala aj moja mama, aj dalsie vydate kamosky - tiez maju hrube obrucky a ani ich nenosia, lebo im vadia :-) Podla mna je dolezite, aby si sa s nou citila dobre. Moj nazor. :-) Pa
Odpovedať
Profilova fotka
Uf, dnes ich máme totiž rezervovať, tak som z toho trochu... Normálne som ani nespala, voľáko ma to silno chytilo...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
ahojte, chcela by som sa spytat na pieskovanie obrucok.Nemate s tym nahodou niekto skusenost. Boli sme pozerat obrucky a nasli sme krasne matne s lesklym pasikom. Ked sme uz isli pisat objednavku, predavacka povedala, ze casom sa z nich stanu uplne leskle, lebo to pieskovanie je len povrchova uprava a casom to zide dole. Stalo sa vam to niekomu, alebo viete o niekom? dakujem velmi pekne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?