Zlatníctvo, kde sa dajú kúpiť obrúčky za normálnu cenu

Profilova fotka
Zdravím, pozeráme obrúčky, ale nevieme, ktoré stránky sú overené a nepredražené. Stále nie sme rozhodnutí či obrúčky zo zlata, striebra alebo nejakej inej alternatívy. Isto viem, že priateľ nechce žlté zlato, jedine v kombinácii. Mne je to už v podstate jedno. Ale na niektorých portáloch sú iné ceny na obrázku a potom po rozkliknutí sa cena neskutočne navýši bez toho, aby som menila parametre. Rozumiem, že je rohdiel cena zlata a aj kombinovaného aj podľa káratov a rozdiel medzi striebrom alebo chir. oceľou. Ale je rozdiel zaplatiť za napr. strieborné obrúčky 250€ a rozdiel 120€, podľa mňa aspoň. Taktiež si uvedomujeme, že kombinované zlato je drahšie, ale medzi jednotlivými stránkami sú neskutočné cenové rozdiely pri podobných parametroch. Priateľ povedal, že viac ako 400€ za obe obrúčky nedá, pretože mu to za to nestojí. Takže hľadáme možnosti. Tiež mi bolo v jednom zlatníctve povedané, že tie kombinované sú len striekané a sa to,, sčucha,, Prosím, poraďte nejaký web alebo zlatníctvo Ke, PO, HE, SV. Ďakujem :)
Odpovedať
ahoj :) skús pozrieť izlato.sk :) do 400eur je tam dosť veľký výber :) a pri kliknutí na stránku mi ponúklo ešte aj 10% zľavu :) https://www.izlato.sk/svadobne-obruck...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Naše stáli 500€. Tiež sme nechceli dávať viac... Kupovali sme v Prešove na hlavnej, Zlatníctvo M&M. 👍
Odpovedať
@misimm ahoj, ja ti viem odporucat zlatnictvo filiz.sk odkial sme aj my brali obrucky. Sidlia v Kosiciach a urobia ti na mieru presne to co chces a ako chces (staci doniest napr obrazok), plus mas aj skusku prstena k tomu. Nemaju sice nejake ohurujuce predajne, alebo reklamy, ale robia veci poctivo, so zarukou a servisom, velmi dobre sa nosia, neohybaju sa, a hlavne to bolo velmi lacne. Nase obrucky boli z tych drahsich, lebo napr ja mam vsadenych 5 briliantov a podobne. Ale oproti tomu co nam ponukali za taketo obrucky v beznych zlatnictvach, sme isli na polovicnu cenu!
Odpovedať
niektore tie stranky maju aj filtre kde si zadas cenu najvyssiu aku si ochotna za obrucky dat a z tych mozes vyberat. a cena sa moze tak drasticky meniti bez zadavania parametrov, ze to moze byt cena napriklad iba za jednu obrucku a ked to rozkliknes ti ukazuje uz za dve :)
Odpovedať
Profilova fotka
@darklol zdravim. viete mi poskytnúť info ohladom obruciek a tej predajne co ste pisala? Ďakujem
Odpovedať
Dievčence, biele zlato je čo sa týka alergie rizikovejšie oproti zltemu zlatu. Skúste si čo to vyguglit, ... aby ste nedopadli ako kolega, ktorý má obrucku doma pekne odloženú ...
Odpovedať
Jednoznačne zlatníctvo Panaks. Ceny veľmi dobré 👌👌👌
Odpovedať
Profilova fotka
@darklol súhlasím :) aj my budeme mat obrucky od nich, ktoré sme si prispôsobili podľa seba :) a cena je bezkonkurenčná (s briliantom)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladymaccbeth ja mám od nich snubak a som maximálne spokojná. Ale napríklad švagriná si u nich dala urobiť obrucku, ktorá je po obvode osadená kamienkami a vypadávajú jej. Neustále reklamuje. Nie je spoko ;)
Odpovedať
@karin2608 staci ist na ich web www.filiz.sk a vyplnit kontaktny formular, alebo napisat priamo na info@filiz.sk
Odpovedať
Ahoj, ja odporúčam zlatníctvo KORAL v Košiciach na Hlavnej ulici. Mám od nich súpravu - náušnice+prsteň+prívesok, dostala som to na 18. narodeniny, dodnes sú ako nové. Taktiež má od nich set aj sestra a mamina, všetky máme super skúsenosti. Okrem toho mám od nich aj ja zásnubák + teraz sme od nich brali aj obrúčky. Hold, zlato šlo výrazne hore od januára, tak si trocha priplatíte. Ale určite by som Tvojmu snúbencovi oponovala, že sa neoplatí do obrúčok investovať. Práve že podľa mňa sa oplatí. 1. je to cenný kov a za druhé je to predsa symbol Vašej lásky, ktorý budete nosiť na ruke celý život.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahoj. Kukni na zlatnictvohp.sk. Ja som bola max spokojná, vo všetkom....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@darklol ahoj vieš prosím ťa pridať fotku obrúčok? A aj cena aká bola +ako dlho trvala výroba 🙏 ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nase stali 390 obe z bieleho zlata, mame v nich aj gravir..Zlatnictvo Safir KE , a naozaj pan bol mily a ochotny mal aj drahsie aj lacnejsie verzie co sa tyka striebra nesla by som do toho je to maksi kov ako zlato a po case by sa vam raz dva znicili
Odpovedať
My budeme brať z SMgold :) ceny majú veľmi dobré
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
tak pozrite awoz.sk, v Ivanke, zlaté obrúčky za 250
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?