Oznámení

Ahojte. Svadbu budeme mat v máji a radi by sme oznámenia a pozvánky rozdavali v januári /februári. Riešili ste niekto v tejto neistej dobre na pozvanky k stolu aj nejaký text v zmysle ak situácia dovoli radi by sme vás pozvali k svadobnému stolu? Alebo ste robili klasické pozvanky a neskôr podľa opatrení pripadne upresnili?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kamoška mala teraz svadbu a na pozvánke k stolu mala len klasicky napísané že: ,,Ak to situácia dovolí, radi by sme to oslávili spolu." Žiadna básnička, len taká jednoduchá veta 🙂
Odpovedať
Súhlasím, možno nie je na škodu tam dať túto vetičku. Veď to nikto nemôže vedieť aké budú opatrenia a nariadenia a neviem čo všetko 🙂
Odpovedať
Ďakujem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@jajuska889 presne tak, ako mne sa to paci, lebo v tejto dobe je velmi tazke a prakticky aj nemozne sa na nieco spoliehat
Odpovedať
TEraz sa nieco take podla mna celkom hodi. Clovek fakt nevie co a jak bude zajtra nie to este v taktomto predstihu
Odpovedať
Ahoj, my sme teraz si dali robiť pozvánky, svadba v apríli. Nič také sme na ne nedávali, všetkým je v dnešnej dobe jasné, aká je situácia. Nerob si zbytočné starosti a nekomplikuj si tie pozvánky. Nechaj si ich vytvoriť také ako si ich predstavuješ, to že či niečo bude/nebude skrz pandémiu, každý vie a ty im to kľudne môžeš aj povedať pri odovzdávaní pozvánky na svadbu. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lucya94 áno máš pravdu, no nie každý môže byť taký chápavý a zas vieme ako to máme my žienky. Niektoré sa vedia tak upnúť, že potom im nejaké tie zmeny len ťažko vieš vysvetliť
Odpovedať
@mar_ka33 ako vravíš, proste nie každému sa dá vo všetkom vyhovieť, no svadba je podľa mňa taká udalosť, ktorá by mala byť hlavne podľa ženícha a nevesty
Odpovedať
@lucya94 ďakujem presne takto som nad tým aj ja uvažovala 😊
Odpovedať
@monikab15 podla mna to tak tiez bude najlepsie ako pre teba tak proste aj pre nich. no dufam to dovtedy uz bude fajn a budu moc byt svadby v plnej parade bez obmedzeni
Odpovedať
inak, ked sa tak zamyslim, vlastne suhlasim s tym napadom, ze pri rozdavani pozvanok mozes povedat, ze vzhladom na danu dobu ako to moze byt 🙂 takze to tam asi netreba davat 🙂
Odpovedať
osobne by som normalne rozposlala pozvanky a potom ak by ssa nieco zmenilo, tak by som zmeny pooznamovala. je tazko mysliet teraz na to, co bude o pol roka mozo aj za dlhsie, ked clovek v tejto dobe nevie, co bude za 3 dni
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?