Svadobné tlačoviny

Grafické návrhy svadobných tlačovín , tlač a poradenstvo 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, nechcem vytvárať novú diskusiu lebo mám len jednu krátku otázku, tak píšem sem. Neviete mi poradiť ako písať oslovenia na obálkach s oznámením? Čítala som niekde, že ak pozývam blízkeho či priateľa a môže si priniesť niekoho so sebou tak sa tam píše "a hosť". Napríklad: Vážený pán Janko Mrkvička a hosť Dunajská 24 atď.... Stretli ste sa s tým alebo ako ste to písali? Našla som to vo viacerých priruckach ale ja som sa s tým osobné ešte nestretla. Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no my sme to robili tak že keď sme poznali priateľku/partnerku tak sme písali meno trebárs Jožko Mrkvička s priateľkou Jankou keď sme meno nevedeli tak len s priateľkou
Odpovedať
Profilova fotka
@danus235 ďakujem 🙂 Je to pekné... ale ja posielam teraz ešte len save the date a môže sa stať že sa dovtedy rozídu (za 8 mesiacov sa môže stať všeličo) a už bude chcieť prísť dotyčný s niekym iným 😄 Výber je len na ňom 😄 Ale ďakujem, určite nad tým porozmýšlam. A môžem sa ešte spýtať, ako ste oslovovali rodiny? Iba Rodina Mrkvičková, alebo aj vážená rodina mrkvičková? 😄 Ďakujem!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?