Tlač vlastných oznámení - v akom formáte?

Ahojte baby. Potrebovala by som poradiť. V akom formáte máte svoje návrhy oznámení? Ja som si ho robila sama, mám ho vo worde (tiež aj v pdf). Či teda nebol problém, keď ste si ho dávali tlačiť? Rozmer je 10x15 cm. Aby som ušetrila papier,tak na A4 by sa mali zmestiť 4 takéto oznámenia. No na domácej tlačiarni mi to vôbec nechcelo vytlačiť tak,ako som si to predstavovala. Pravdepodobne mám niečo zle nastavené, keďže zväčša bol problém s okrajmi alebo rozmermi oznámenia. Budú to vedieť bez problémov vytlačiť vo Fax Copy podľa vás?
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinnka1 ahoj neviem v akom si meste, my sme v BA išli do Anwellu s USB, kde sme mali oznámenie a povedali sme im naše predstavy, skúšobne nám vytlačili na papier, ktorý sme si vybrali ako to bude vyzerať, a keď sme sa rozhodli, už len online sme zadali objednávku, bolo to rýchle a lacné, podľa mňa aj vo faxcopy to budú vedieť spraviť, skús sa ísť opýtať
Odpovedať
Ahoj, ja som si dala tiež robila oznamenia sama a aj všetky ostatne tlačoviny etikety, menovky atď. Na usb som zaniesla do tlačiarni (nie do faxcopy) ale v nitre v Garmond. Na diktovala som im kusi, rozmeri vybrala som si papier u nich. Oni mi aj upravili okraje atď keď som mala niečo zle. A za 3dni som si išla len po to, už som mala všetko aj narezané.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dala tlacit cez online tlac v sevte. Pani od nich mi potom pomohla s upravou na tlac a hotovo. 70ks ma vyslo asi 16€
Odpovedať
Jeej super baby,tak to ste ma potesili,lebo som aa trosku obavala toho. A Ja som z VK,ale u nas ziadne poriadne papiernictvo nie je,tak pojdeme do LC kde je jedine asi fax copy. Ale som rada, ze to takto funguje,lebo fakt som sa bala co s tymi okrajmi :/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?