Vlastná výroba svadobných oznámení

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, svadobné ozámenie sme už vybrali, no cena sa mi zdá vysoká 3€/ks, takže som sa rozhodla že si ich urobím sama. no neviem nájst program, kde si mozem napisat text,s tym pismom co som si vybrala. Takze ak mate napady, alebo ste tiez vyrabali doma, prosim poradte nejaky program, alebo nieco nete :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova ahoj chcela by som sa opitat cim si si lepila papiere a čipku dokopy... pripadne poradit postup. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@bubca25 aliexpress
Odpovedať
Profilova fotka
@sheena212 ahoj. Na papier som dala lepidlo, priložila som čipku a na čipku stuhu (keďže lep prešiel až cez čipku). Lep som dávala iba na miesto, kde išla stuha. Pri lepení som si pomáhala klasickým školským štetcom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte ako stiahnem corel draw? respektive mam ho stiahnute ale pyta nejky mail a heslo co dalej?
Odpovedať
@gabrielaslivkova Prosím ťa čím si to zlepovala dokopy?
Odpovedať
Profilova fotka
@vikima v miestach, kde je stuha som dala na papier toto lepidlo, pritlačila som čipku tak, aby prešlo až navrch a tak som prilepila aj stuhu.
Odpovedať
Môžem sa spýtať? Tiež chcem vytlačiť len text a potom to lepit na farebný podklad. Aký ste použili papier a lepidlo, aby sa vám to pri zliepaní nedeformovalo? Ďakujem :)
Odpovedať
@peterek414 to si vytvorila sama? Velmi pekne to vyzera musim pochvalit. A tie motyliky :)Ja tiez pracujem na vlastnorucnych oznameniach ale este nie su hotove. Budu z recyklovaného papiera zopar gombickov a cipky. Také jednoduchsie. Pride mi to ovela osobnejsie ked clovek vymysli nieco sam ako si uz kupit hotovu vec.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj keď je to stará téma, hádam niekomu pomôžem - https://www.canva.com/create/cards/we... Stránka, kde si samy môžete vytvoriť oznámenie podľa šablón ;-) ZADARMO
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyflybird no my si dávame robiť svadobné oznámenia normálne a vyjde nás to okolo 1,35 eur cca presne neviem ale zdá sa mi, že tak nejako, takže to nie je až taká veľká suma, to je vlastne o polovicu lacnejšie ako máš ty
Odpovedať
Profilova fotka
@pajcicak vaaaaaau ta stranka je bomba :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@peterek414 prosim ako ste vlozila text do obrázku respektíve ako sa vám podarilo písať do toho obrázka? lebo aj j mam stiahnuté rôzne obrázky ale meviem cez čo do nich vkladať text bez toho aby s ami obrázok porušil :-( dakujem za odpoved :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@pajcicak registracia je zadarmo?
Odpovedať
Ahojte nevesty ja by som chcela niečo takéto ale neviem kde by som našla taký ornament alebo ako na to :(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@nika_kr úplne zadarmo
Odpovedať
Profilova fotka
@majka0501 stačí do googla zadať ornament a vyhodí to kopec rôznych, vyskúšaj :-) a potom sa tá spraviť jednoducho vo worde napríklad, pozor treba dať na typ písma, aby podporoval diakritiku. Držím palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som si robila uplne sama :) hodila na usb a dala vytlacit 20ks oznameni a 10ks pozvanok k svadobnemu stolu ma vyslo 11€
Odpovedať
@pajcicak prosím ťa a mala si vyrobené oznámenie na canve v dobrej kvalite? Lebo mne pri bežnej tlači A6 mierne rozmazalo text a aj grafiku obrázkov.
Odpovedať
Odporucam stranku pngtree.com, je tam velky vyber motivov, denne sa daju stiahnut zadara tri
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@peterek414 ako ste si to urobili prosím vás tak pekne
Odpovedať
@dankaajanko tak tie su teda paradne. sikulka
Odpovedať
obdivujem kazdu jednu, ktora sa da na vlastnorucne vyrobky na svadbu 🙂 ste sikulky 🙂
Odpovedať
@peterek414 moc krasne
Odpovedať
Ahoj, aj ja si robím sama svadobné oznámenie.. na creativemarket som našla sadu kvietkov čo teraz fičia všade.. a dala som to do wordu.. a dám to grafikovi upraviť tak aby to bola z toho pozvánka tak aby aj to písmo a prevedenie bolo o čosi krajšie.. takže to robím sama vo worde.. ak chceš pošlem fotku 🙈 samozrejme ze hladam 1 človeka co sa s tym trosku pohra a aj zaroven to vytlaci 😀😀😀😀 len neviem aka bude final cena
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?