Hladam svadobne a spoločenské šaty na vyšku 181cm....

16. feb 2015410

Nevestičky, ktoré máte okolo 180 cm a cca 78kg šup sem so svadobnymi a popolnočnymi šatkami ♡♡♡ dakujem za pomoc a a za každu jednu ponuku ♡

• @marshmallow  pozri moj svadobny album🙂
    saty site na mieru pre mna, som vysoka 183cm a stihlej postavy.

• @vodavodickova  krasne su ale vyzerate dost chudo...su na viazacku?Lebo som širšia...o dost :/

• Paci sa...🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj, ja mam tiez taku vysku, skus pozriet moj bazar 🙂

• @marshmallow  nie su na viazacku,iba na kratky skryty zips vzadu na chrbte...no mozno by sa dali presit na viazacku.
    Ja mam 63kg,ale sirsi hrudnik,chlapcenska postava🙂

• @vodavodickova  aj ja som širšia... :/ trebalo by vyskusat...no byvate daleko :/ skusim ine ponuky...ale dakujem

• dobry den
    nieje problem usit 🙂

• fuuuha :/ to ja mám výšku 178 približne....je to taký problém zohnať svadobné šaty na takú výšku?

• @zuuzky  tak u nas v okoli Rv dost ano!!!A všeobecne ked pozeram tu na bazariku tak co sa mi fakt paci tak len do 170 cm su 😞

• @najsvadba  dakujem ale radsej hotove...musia mi padnut do oka

• @marshmallow  tak to som zvedavá ako pochodím 😛 ešte ma to len čaká a chystám sa do PO a KE tak hádam niečo zoženiem 🙂 a tiež držím palce 😉 potom daj vediet ako si dopadla

• @marshmallow  
    @zuuzky  ušijeme na mieru😉

• @zuuzky  košice v magie sottero najdes ale priprav si tucnu penazenku :/

• @marshmallow   ja som hľadala už aj na aliexpres....niektoré sú aspoň podľa čísel uvedených pod tovarom dosť dlhé. Uvažujem, že to možno risknem hoci s väčším číslom, aby boli dlhšie a dám ich upraviť 🙂

• @zuuzky  ale kvalita šitia a latky zvykne byt zla...ja by som neriskovala...obrazky su jedna vec a skutocnost druha...

• Sponzor fóra
  • Joj čo budem robit? Nevydávat sa radšej? 😛 snád do októbra niečo vymyslím

• @zuuzky  aj ja som to uz povedala ze zrusim 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @marshmallow  pozri moj bazar...mam 172, ale mala som este 12cm opatky

• @lyly139  dakujem za ponuku...nejake original foto siat?

• @marshmallow  kukni ak chceš do môjho bazáriku, ja mám 173 cm a boli mi dosť dlhé 🙂

• @evka64  krasne su ale vidim ze je tam zips...a ja som dost pri sebe 🙂 dajako mi pribudli kg uprednosnujem saty s viazackou dakujem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @lyly139  dakujem pozriem....ale najlepsie by bolo tu na vychode...roznava...revuca...kosice..presov...rimavska sobota...a okolie...dakujem

• @marshmallow  skus pozriet v bazariku mam jedny saty , mozno sa budu pacit

• @marshmallow  skús tie, čo mám v bazári, mne boli na cca 175cm s opätkami ešte trocha dlhé, tak možno...

• Pozrite aj môj bazár, zmeriam ich, ale väčšina bola oblečená na 15 cm opätky 🙂

• @pokinka  vase saty su nadherne ale ste chuducka...ja som velkost 40 42 😞

• @redpink  krasne su tie spolocenske ale potrebujem ich vidiet na postave .. :/

• @marshmallow  sú na šnurovačku a majú naozaj veľkú vôľu, ja som ich mala stiahnuté na maximum a stále mi boli trocha veľké, aj preto ich posúvam ďalej. Keby náhodou, mám ich v KE

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov