Hladam svadobne a spoločenské šaty na vyšku 181cm....

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Nevestičky, ktoré máte okolo 180 cm a cca 78kg šup sem so svadobnymi a popolnočnymi šatkami ♡♡♡ dakujem za pomoc a a za každu jednu ponuku ♡
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahoj ,aj ja mam jedny :-) http://www.mojasvadba.sk/market/svatb...
Odpovedať
Profilova fotka
@pokinka vase saty su nadherne ale ste chuducka...ja som velkost 40 42 :(
Odpovedať
Profilova fotka
@pokinka viete mi premerat dlzku siat?
Odpovedať
@marshmallow momentálne nie, nie som v KE, keby to počkalo týždeň, kľudne
Odpovedať
Profilova fotka
@pokinka do 25.4 mameee casu :)
Odpovedať
@marshmallow ok, posnažím sa čím skôr :-)
Odpovedať
@marshmallow ja som natrafila na tieto a hneď by som ich brala, ale je to na mňa veľké číslo http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/447... no nemám to ďaleko do Stropkova tak sa na ne idem pozrieť aby som videla ako sú šité a objednám si ich z aliexpres. Aj tá pani ich má odtiaľ a vravela, že ak im pošleš svoje miery tak ti to ušijú na teba a za dobrý peniaz. ;-)
Odpovedať
a čo hovoríš na tieto?vzadu šnurovačka, ľahučké, bielučké ako sneh
Odpovedať
Profilova fotka
Baby svadobne uz mam uz len popolnocky hladam
Odpovedať
Profilova fotka
pripájam foto šiat, zatiaľ úplne nové šatky aj na na výšku 180, vzadu šnurovačka, sme z Popradu, prídte vyskúšať,dajú sa požičať ale aj predať
Odpovedať
@salonsissi su krasne konecne uz su neni vsetky len korzetove . keby som sa vydavala tento rok ,lebo minuly rok takychto bolo malo
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak pridete k nam do STUDIA DIAMOND Košice.. dá sa objednať aj mimo otváracích hodín... a máme momentálne aj akciu, popolnocne saty zdarma
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Mám 100e kupón do svadobného salónu v Bratislave - MIA SPOSA. Kupón platí pri zapožičaní svadobných šiat do 31.12.2015. Kupón sa vzťahuje na zapožičanie svadobných šiat značiek: EDDY K., BLUE BY ENZOANI, BENJAMIN ROBERTS. AK máte záujem, ozvite sa do správy :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?