Hladam svadobne a spoločenské šaty na vyšku 181cm....

16. feb 2015410
  • @pokinka  vase saty su nadherne ale ste chuducka...ja som velkost 40 42 😞

• @pokinka  viete mi premerat dlzku siat?

• Sponzor fóra
  • @marshmallow  momentálne nie, nie som v KE, keby to počkalo týždeň, kľudne

• @pokinka  do 25.4 mameee casu 🙂

• @marshmallow  ok, posnažím sa čím skôr 🙂

• @marshmallow ja som natrafila na tieto a hneď by som ich brala, ale je to na mňa veľké číslo
    http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/44739784/Krasne-svadobne-saty.php
    no nemám to ďaleko do Stropkova tak sa na ne idem pozrieť aby som videla ako sú šité a objednám si ich z aliexpres. Aj tá pani ich má odtiaľ a vravela, že ak im pošleš svoje miery tak ti to ušijú na teba a za dobrý peniaz. 😉

• a čo hovoríš na tieto?vzadu šnurovačka, ľahučké, bielučké ako sneh

• Baby svadobne uz mam uz len popolnocky hladam

• pripájam foto šiat, zatiaľ úplne nové šatky aj na na výšku 180, vzadu šnurovačka, sme z Popradu, prídte vyskúšať,dajú sa požičať ale aj predať

• @salonsissi su krasne konecne uz su neni vsetky len korzetove . keby som sa vydavala tento rok ,lebo minuly rok takychto bolo malo

• Budeme radi ak pridete k nam do STUDIA DIAMOND Košice.. dá sa objednať aj mimo otváracích hodín... a máme momentálne aj akciu, popolnocne saty zdarma

• Ahojte nevestičky. Mám 100e kupón do svadobného salónu v Bratislave - MIA SPOSA. Kupón platí pri zapožičaní svadobných šiat do 31.12.2015. Kupón sa vzťahuje na zapožičanie svadobných šiat značiek: EDDY K., BLUE BY ENZOANI, BENJAMIN ROBERTS. AK máte záujem, ozvite sa do správy 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    obliekame Vás aj ostatné dámy, ktoré s Vami zdieľajú Váš svadobný deň.
    Máme 50 % zľavu pre nich aj pre Vás na spoločenské šaty !
    spoločenské oblečenie
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.