Kde kúpim svadobné šaty do 500 eur?

Neviete kde by som mohla KÚPIŤ svadobné šaty do cca 500-600€?? či už na Slovensku alebo niekde v zahraničí
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
ukrajina aj lacnejsie ako pises alebo aj tu je stranka naj svadba a tiez lacnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
daj si objednat usiju ti ich na mieru od isify
Odpovedať
Profilova fotka
Salon fany v ba
Odpovedať
Profilova fotka
Aj v outlete Nicol v bratislavskom auparku ;-) obchod sa vola la novia. Ked teda mozu byt pouzite. Ak chces nove za taku cenu, tak asi jedine to polsko, ukrajina alebo kopia z ciny.
Odpovedať
Profilova fotka
V svadobnom salone sissi v KE ti ušijú šaty na mieru za 400 eur:-)
Odpovedať
ja jedny predavam znacka Dimitrios dovezene z USA...krasne, vsetci na svadbe boli uzasnuti, material je cipka, rucne vysivane perlicky a goralky... ked by si mala zaujem pis mi!
Odpovedať
dobry den, ak mate zaujem mozem vam poslat fotky svadobnych siat. vsetko sa sije na mieru a ceny su pod 500 eur. Ak by ste mali zaujem kontaktujte ma na email eliasovajana@gmail.com
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@jahodka21193 Bazár aj na tu na mojej svadbe? vecsina siat čo sa predáva bola len raz použitá:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný salón Lilien - Ružomberok .. šatočky na predaj už od 250€
Odpovedať
Ahoj ja som si dala ušiť až CZ a vyšli ma 200 eur, závoj, spodnička, pompadúrka daších 40. Bola som s nimi veľmi spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj ja predávam krásne šaty Pronovias Trueno vel.38 (Nicol salon) pôvodná cena bola 1000eur teraz 350eur ak máš záujem napíš mi.Renulkas.
Odpovedať
Profilova fotka
@jahodka21193 ahoj.. ak by si mala zaujem ja predavam svoje...pozri foto v albume. cena je 350e.
Odpovedať
@jahodka21193 staci ak dojdes do krakowa alebo hociktoreho ineho polskeho mesta... svadobnych salonov je tu jak nasrato - na tej ulici co byvam ja, tak ich je asi 12 a k tomu v prilahlej ulicke asi dalsich 6... cena siat okolo 1000 zl teda 250 €... a na vyber tu teda je...
Odpovedať
Profilova fotka
krásne šaty
Odpovedať
@jahodka21193 ja mam jedny na predaj a cena menej ako 500 euri ;-)
Odpovedať
@jahodka21193 u nás kúpite šaty od 300 do cca 400 EUR, ktoré boli šité podľa požiadavok zákazníčok + ich reálne fotografie v svadobný deň .
Odpovedať
Ja predávam tieto svadobné, ak by ste mali záujem ozvyte sa :)
Odpovedať
@jahodka21193 salon madonna.pl v krakowe. predavaju nove originaly roznych znaciek a mavaju skvele vypredaje :-) http://sales.madonna.pl/
Odpovedať
@swarovski jednoznacne odporucam, ja mam odtial saty, lahulinke, snehobiele a princeznovske a netradicne
Odpovedať
Pošli foto a ja ti zoženiem presne také aké chceš, ak budeš chcieť tak presne na mieru, podla foto zistím aj cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
@jahodka21193 Za taku cenu ušijeme šaty na mieru...(zaleži na vybere modelu- možu byť aj lacnejšie).
Odpovedať
Ja predávam tieto svadobné šaty ak máš záujem všetko je v mojom bazári. Boli šité na mieru a teraz ich predávam za 75 eur. Ak máš záujem napíš. :-D
Odpovedať
tu je fotka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja predavam svoje saty za 75 eur, ak mas nahodou zaujem... napis mi IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ponúkam na predaj šatočky - vid foto, všetky skladom v 100% stave za skvelé ceny od 200,- do 500,-€
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?