Kde kúpim svadobné šaty do 500 eur?

7. jan 2013380

Neviete kde by som mohla KÚPIŤ svadobné šaty do cca 500-600€?? či už na Slovensku alebo niekde v zahraničí

• ukrajina aj lacnejsie ako pises alebo aj tu je stranka naj svadba a tiez lacnejsie

• daj si objednat usiju ti ich na mieru od isify

• Salon fany v ba

• Sponzor fóra
  • Aj v outlete Nicol v bratislavskom auparku 😉 obchod sa vola la novia. Ked teda mozu byt pouzite. Ak chces nove za taku cenu, tak asi jedine to polsko, ukrajina alebo kopia z ciny.

• V svadobnom salone sissi v KE ti ušijú šaty na mieru za 400 eur🙂

• ja jedny predavam znacka Dimitrios dovezene z USA...krasne, vsetci na svadbe boli uzasnuti, material je cipka, rucne vysivane perlicky a goralky... ked by si mala zaujem pis mi!

• dobry den, ak mate zaujem mozem vam poslat fotky svadobnych siat. vsetko sa sije na mieru a ceny su pod 500 eur. Ak by ste mali zaujem kontaktujte ma na email eliasovajana@gmail.com

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @jahodka21193  Bazár aj na tu na mojej svadbe? vecsina siat čo sa predáva bola len raz použitá🙂

• Svadobný salón Lilien - Ružomberok .. šatočky na predaj už od 250€

• Ahoj ja som si dala ušiť až CZ a vyšli ma 200 eur, závoj, spodnička, pompadúrka daších 40. Bola som s nimi veľmi spokojná.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj ja predávam krásne šaty Pronovias Trueno vel.38 (Nicol salon) pôvodná cena bola 1000eur teraz 350eur ak máš záujem napíš mi.Renulkas.

• @jahodka21193  ahoj.. ak by si mala zaujem ja predavam svoje...pozri foto v albume. cena je 350e.

• @jahodka21193  staci ak dojdes do krakowa alebo hociktoreho ineho polskeho mesta... svadobnych salonov je tu jak nasrato - na tej ulici co byvam ja, tak ich je asi 12 a k tomu v prilahlej ulicke asi dalsich 6... cena siat okolo 1000 zl teda 250 €... a na vyber tu teda je...

• Sponzor fóra
  • krásne šaty

• @jahodka21193  ja mam jedny na predaj a cena menej ako 500 euri 😉

• @jahodka21193  u nás kúpite šaty od 300 do cca 400 EUR, ktoré boli šité podľa požiadavok zákazníčok + ich reálne fotografie v svadobný deň .

• Ja predávam tieto svadobné, ak by ste mali záujem ozvyte sa 🙂

• @jahodka21193  salon madonna.pl v krakowe. predavaju nove originaly roznych znaciek a mavaju skvele vypredaje 🙂
    http://sales.madonna.pl/

• @swarovski  jednoznacne odporucam, ja mam odtial saty, lahulinke, snehobiele a princeznovske a netradicne

• Pošli foto a ja ti zoženiem presne také aké chceš, ak budeš chcieť tak presne na mieru, podla foto zistím aj cenu.

• @jahodka21193  Za taku cenu ušijeme šaty na mieru...(zaleži na vybere modelu- možu byť aj lacnejšie).

• Ja predávam tieto svadobné šaty ak máš záujem všetko je v mojom bazári. Boli šité na mieru a teraz ich predávam za 75 eur. Ak máš záujem napíš. 😃

• tu je fotka 😃 😃

• ja predavam svoje saty za 75 eur, ak mas nahodou zaujem... napis mi IP 😉

• ponúkam na predaj šatočky - vid foto, všetky skladom v 100% stave za skvelé ceny od 200,- do 500,-€

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov