Kde kúpim svadobné šaty do 500 eur?

7. jan 2013380

Neviete kde by som mohla KÚPIŤ svadobné šaty do cca 500-600€?? či už na Slovensku alebo niekde v zahraničí

• ukrajina aj lacnejsie ako pises alebo aj tu je stranka naj svadba a tiez lacnejsie

• daj si objednat usiju ti ich na mieru od isify

• Salon fany v ba

• Sponzor fóra
  • Aj v outlete Nicol v bratislavskom auparku 😉 obchod sa vola la novia. Ked teda mozu byt pouzite. Ak chces nove za taku cenu, tak asi jedine to polsko, ukrajina alebo kopia z ciny.

• V svadobnom salone sissi v KE ti ušijú šaty na mieru za 400 eur🙂

• ja jedny predavam znacka Dimitrios dovezene z USA...krasne, vsetci na svadbe boli uzasnuti, material je cipka, rucne vysivane perlicky a goralky... ked by si mala zaujem pis mi!

• dobry den, ak mate zaujem mozem vam poslat fotky svadobnych siat. vsetko sa sije na mieru a ceny su pod 500 eur. Ak by ste mali zaujem kontaktujte ma na email eliasovajana@gmail.com

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @jahodka21193  Bazár aj na tu na mojej svadbe? vecsina siat čo sa predáva bola len raz použitá🙂

• Svadobný salón Lilien - Ružomberok .. šatočky na predaj už od 250€

• Ahoj ja som si dala ušiť až CZ a vyšli ma 200 eur, závoj, spodnička, pompadúrka daších 40. Bola som s nimi veľmi spokojná.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj ja predávam krásne šaty Pronovias Trueno vel.38 (Nicol salon) pôvodná cena bola 1000eur teraz 350eur ak máš záujem napíš mi.Renulkas.

• @jahodka21193  ahoj.. ak by si mala zaujem ja predavam svoje...pozri foto v albume. cena je 350e.

• @jahodka21193  staci ak dojdes do krakowa alebo hociktoreho ineho polskeho mesta... svadobnych salonov je tu jak nasrato - na tej ulici co byvam ja, tak ich je asi 12 a k tomu v prilahlej ulicke asi dalsich 6... cena siat okolo 1000 zl teda 250 €... a na vyber tu teda je...

• Sponzor fóra
  • krásne šaty

• @jahodka21193  ja mam jedny na predaj a cena menej ako 500 euri 😉

• @jahodka21193  u nás kúpite šaty od 300 do cca 400 EUR, ktoré boli šité podľa požiadavok zákazníčok + ich reálne fotografie v svadobný deň .

• Ja predávam tieto svadobné, ak by ste mali záujem ozvyte sa 🙂

• @jahodka21193  salon madonna.pl v krakowe. predavaju nove originaly roznych znaciek a mavaju skvele vypredaje 🙂
    http://sales.madonna.pl/

• @swarovski  jednoznacne odporucam, ja mam odtial saty, lahulinke, snehobiele a princeznovske a netradicne

• Pošli foto a ja ti zoženiem presne také aké chceš, ak budeš chcieť tak presne na mieru, podla foto zistím aj cenu.

• @jahodka21193  Za taku cenu ušijeme šaty na mieru...(zaleži na vybere modelu- možu byť aj lacnejšie).

• Ja predávam tieto svadobné šaty ak máš záujem všetko je v mojom bazári. Boli šité na mieru a teraz ich predávam za 75 eur. Ak máš záujem napíš. 😃

• tu je fotka 😃 😃

• ja predavam svoje saty za 75 eur, ak mas nahodou zaujem... napis mi IP 😉

• ponúkam na predaj šatočky - vid foto, všetky skladom v 100% stave za skvelé ceny od 200,- do 500,-€

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov