Mám si vybrať šaty, ktoré sa páčia mne alebo ženíchovi?

Profilova fotka
Mojmu buducemu manzelovi som ukazovala saty ktore sa mi pacia uz na mne odfotene. A jemu sa aj tak nepacia napriek tomu, ze sa pacia asi dalsim 5 ludom v mojom okoli. Lebo jemu sa nepacia velke sukne, ale to co sa paci jemu sa nepaci mne. On by najradsej nieco jednoduche, ja zase nieco zaujimave. No tak co robit? Dat na seba a vybrat si to co sa mi paci?
Odpovedať
No mozno Ti kazdy bude vraviet, ze si mas vybrat co sa paci Tebe.. v podstate s tym suhlasim, len sa sama zamysli nad tym, ze komu sa chces vo svadobny den najviac pacit.. Ja osobne sa neviem dockat toho, ako ma moj buduci manzel zbada ocesanu nalicenu a oblecenu a ako na mna bude cely den pozerat :)) Asi by som bola sklamana keby sa vo svoj svadobny den nepacim hlavne svojmu manzelovi. Neviem co by som spravila na tvojom mieste, lebo mojmu sa tie saty ktore som si vybrala hrozne pacia, obaja si totiz myslime, ze v jednoduchosti je krasa... Ja to napriklad riesim tak, ze saty budem mat jednoduche ale zvolila som si k nim kraasne vyrazne nausnice, budem mat cyklamenove topanky a kyticu a chcem aj vyraznejsie licenie... :) Dufam, ze som Ti aspon trosku pomohla... Skus zverejnit tie fotky v satach... mozno Ti poradime .
Odpovedať
Ja by som sa nenechala v tomto obmädzovat, ked sa mi paci nieco ine. Ja som napr mala predstavu o jednoduchych satach a tato predstava sa pacila aj jemu. Potom som si kupila uzasne slahackove saty s vleckou a moj onemel od uzasu :) povedal ze budem najkrajsiaa nevesta na svete a to bol zassdne proti kruhu v satach.
Odpovedať
Mne sa tiež tie moje, ktoré som s vybrala, uz nepacia. Ale pacia sa môjmu nastavajucemu. Tiez mam dilemu, ci ich vymenim ci nie...
Odpovedať
treba spraviť nejaký kompromis...Aby aj pre Teba boli pekné, a ak jemu sa páčili...No podľa mňa je hrozné, keď sa nevesta teší na nejaké vysnívané šaty, ktoré ale nakoniec kvôli mužovi nemá...Mne by to bolo ľúto...ALe tomu môjmu je v podstate jedno, čo budem mať, povedal, že čo sa mne páči, nech si oblečiem, ja som nevesta, aby som potom neľutovala...Navyše, treba si hlavne vybrať šaty, v ktorých sa budeš cítiť dobre-ak sa v nich necítiš dobre, hoci sa ženíchovi páčia, určite ich nebrať. Ja tiež nefušujem chlapovi do výberu obleka....To je len môj názor...
Odpovedať
Profilova fotka
@zenulka14 Ja som svojmu budúcemu manželovi svadobné šaty neukázala,on ich ani nemá záujem vidieť,obaja sa totiž držíme toho,že ženích by mal vidieť svadobné šaty, až v deň svadby pred obradom.Snúbenec mi stále hovorí,že aj keby som mala na seba oblečené vrece od zemiakov,že budem pre neho vždy krásna a bude ma stále milovať. Každá jedna nevesta má svoje vysnívané svadobné šaty, tento deň je len raz v živote,nenechaj si ukradnúť svoje sny a skús to budúcemu manželovi vysvetliť,že je to pre Teba veľmi dôležité. Verím,že to všetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nemá ťa v svadobných šatách vidieť náhodou až v deň svadby? S výberom šiat ho vôbec nezaťažuj. Vyber si podľa seba. Neboj, či budeš mať "šaty s vlečkou perly vyšívane" alebo úplne iné aj tak sa mu vo váš deň budeš páčiť najviac :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mozes spravit kompromis... Zozen si princeznovske saty s velkou suknou ale nech su jednoduche.. Napr. Hladke, bez volanov a kadejakych ozdob.. Bude to posobit pekne, jednoducho a pritom krasne..ved v jednoduchosti je krasa. Tak budete spokojny obaja... Ale urcite by si sa nemala kvoli nemu obmedzovat.. Ak tie saty ktore si si vybrala su tvoje saty snov, nemas co riesit... Ved vo svadobny den budes vyzerat inac ako na beznej fotke a tvoj drahy bude urcite z teba paf :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne drahý hovorí aké si mám dať šaty- on neznáša velké sukne- naštastie ani ja také nechcem, lebo som nízka a bola by som ako torta. u nás bude problém so závojom- ja ho chcem, ale drahý mi povedal: "dúfam, že si nedáš na hlavu tú záclonu :)"- ale aj tak si ju dám :-) každopádne daj si šaty podľa tvojich snov a ženíchovi sa budeš páčiť tak či tak :-) vždy budeš pre noho tou najkrajšou
Odpovedať
@lenka_matko neviem co maju chlapi s tou zaclonou? ja som zasa svojmu ukazala svoje saty, a su cipkovane, a minule mi hovori, ze " vo vyklade maju tie tvoje saty zaclonove" :-D. @zenulka14 a ja by som asi tiez hladala nejaky kompromis, ak mu ich chces ukazovat, tak by som hladala nejake, co by sa nam pacili obom, alebo potom mu neukazat ziadne a prekvapit ho a vybrat si podla seba.
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 :-) aj ja chcem čipkované...aj som to môjmu povedala, ale nebral do úvahy- podmienka je aby boli obtiahnuté cez zadok. smial sa, že keď si dám velku sukňu tak si ma nezoberie :-D tak som mu na to, že ma celkom pekných slobodných kamarátov a aspoň 1 z nich sa nadomnou zľutuje a určite si ma zoberie- tak potom už bol ticho a povedal, že iba srandoval /ale ja nie :-D /jojoj aj s chlapmi- prd sa tomu rozumejú a ešte nám chcú do toho kecať...
Odpovedať
@lenka_matko tak ked uz budes nachystana, niekto by sa toho urcite zhostil :-D , mojmu by sa velke sukne tiez nepacili, ale zas ani mne, tak to mame v pohode :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@drobcek0909 však ani mne sa nepáčia veľké sukne- ale musím ho trošku ponaťahovať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kk02 úplne súhlasím. v inej téme som čítala, že do toho nemá ženích čo kecať... ale podľa mňa má! treba nájsť kompromis. oni tí chlapi niekedy nie sú takí slepí a bez vkusu, ako si myslíme :-)
Odpovedať
ja som sa drzala pravidla, ze OBOM. mne, aby som sa citila vynimocne a krasne a jemu, pretoze bol stredobodom mojho celeho svadobneho dna a bol jediny komu som sa tuzila pacit najviac na svete :)
Odpovedať
....a vlastne som sa drzala pravidla ze OBOM pri vsetkom, co sme na svadbu planovali. nevesty maju niekedy pod vplyvom sialenstva priprav robit svadbu len pre seba a zabudnu, ze ten nestastnik sa toho celeho tiez zucastnuje. je to predsa spolocny den D, ci? tak ich prosim nevyradujme z hry :-D http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/nos...
Odpovedať
Ja mam tiez vybrate saty, ktore sa mne ale nepacia. Ale moj drahy je z nich uneseny. Co spravit? Co na ne poviete vy?? http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/lub...
Odpovedať
My sme si pozerali šaty na nete a posielali linky cez Skype... A našli sme také, na ktorých sme sa zhodli :) .
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola v podobnej situacii. Mojmu priatelovi sa pre istotu pacili take saty, ake nikomu inemu, teda ani mne. podla mna je to aj o tom,ako si svojho chlapa poznas, ci je to tak, ze sa mu fakt nebudes pacit, alebo napokon aj tak budes pre neho nadherna v satach, ktore si vyberies ty. ja som stavila na to druhe, tak potom napisem,ako to dopadlo :D (samozrejme aj kompromis je super - len my sme k nemu tak uplne nedospeli)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?