Máte skúsenosti so svadobnými šatami od IRIAN SAM?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte :-) počuli ste už niektorá z vás o spoločnosti IRIAN SAM, alebo má niektorá z vás skúsenosti so svadobnými šatami od nich?
Odpovedať
1
2
@svadbadad @svadbadad Ked ste nepochodila kde ste potom šla ? Dala ste si šiť ?
Odpovedať
Dobry den. Dala som si tu namahu a precitala komentare. V Januari som si bola skusat saty a mozem povedat, ze moj vysnivany salon urcite nesklamal. 3 roky som si obzerala saty, salon a dufala, ze raz budem mat tu cest. Kazdopadne vobec nie je pravda co tu bolo pisane, o nekvalite siat a lacnych materiach 15 satach na vyber? Vystavenych maju logicky menej siat, tomu sa ani necudujem, lebo niektore ste trosku navela...Ja sklanam poklonu dame, ktora sa mi venovala a hlavne poradila. Pri 6tych satach som uz bola zufala a vybrala mi moje vysnivane prave pani z Irian Sam :) je to maly mily skryty salonik a aj ked to tam je utle, no ani netreba viac. Akurat sa tam vojde kto ma.. asi tolko aaa uz sa tesim ked saty pridu :) takze este raz dakujem a vrelo odporucam ja som tiez sla 150km a neolutovala som a aj keby. Treba pochodit.. poskusat. Vydavame sa snad len raz..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Skúšala dom tam v júni šaty, vyskúšala som 10 kusov, slečna mi strih odhadla pri prvých a víťazné boli hneď druhé 😁 ale vyskúšať mi dala kadečo, a aj to co som si vyžiadala ja (aby som mala dušu na pokoji že mi fakt ne pristanú 😁) bola som už v nových priestoroch... Trosku sme bludili kým sme našli ale salon je super. Veľký, priestranny, venujú sa len vám, čiže súkromie, šiat mali veľa... Podľa mňa viac ako 60 iste. Osobne odporucam. Za tie peniaze mam krásne šaty ktoré budú nové a moje. Inde na tej sume bola stredná kategória šiat na požičanie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@jankachuda Dobrý deň. Už to bolo síce dávno, ale písali ste,že salón irian sam má šaty z Ukrajiny. Viete mi povedať aj z ktorého salóna to konkrétne dovážajú? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte dievčence, takto trošku s odstupom času by som sa chcela spýtať, či tu je niekto aktuálne, kto má skúsenosť s týmto salónom. Mám z ich stránky vybraté jedny šaty, ale páčia sa mi viaceré a rada by som išla salón navštíviť. Lenže som z BA, tak zisťujem, či si myslíte, že sa mi to oplatí 🙂 V BA samozrejme za takú cenu čo v @iriansamsro šaty kúpim, len prenajmem. Samozrejme keď zrátam náklady na pohonné hmoty hore dole, plus asi treba rátať, že keď sa mi pošťastí a šaty si vyberiem a objednám tak bude treba prísť znovu ešte raz na druhú skúšku a úpravy, tak možno suma sumárum budem finančne na záver na tom istom ako keby som požičiavala v Ba. Ale šaty budú moje, môžem sa v nich ísť fotiť aj iný deň po svadbe keby niečo a nakoniec ich môžem predať, aspoň za nejakú sumu na prilepšenie. Aký je váš názor? Oplatí sa? Za každú radu budem vďačná.
Odpovedať
@amelie22 ahoj, ja som si tam šaty vybrala hneď na prvej skúške...veľmi milá pani, ktorá naozaj poradí vie odhadnúť čo na postavu sadne a máte vyhradenú hodinku len pre seba a plne sa vam venuje. Šiat je tam naozaj veľa a majú aj salón v BA vola sa mabelle a majú takú istú ponuku šiat. Čo sa týka cien to už neviem ale predpokladám že budú podobné 😊 za mna plne odporúčam aj keď je pravda, že sa na šaty čaká dlhšie
Odpovedať
Profilova fotka
@nikkynv Ďakujem veľmi pekne za info! Áno viem, že majú aj salón v BA. Mala som pôvodne v pláne ísť tam. Avšak čo sa týka cien, tak rozdiel medzi Ba a Spiškou je dosť veľký, pri kúpe sa pohybuje ten rozdiel okolo +300 euro. A vzhľadom na to, že nie je dobrá situácia, tak vraj modely na novú sezónu budú mať až v polke marca. A to teda neviem koľko a či aj tie čo sa mi páčia a neviem či chcem čakať až do marca. Asi nie 🙂 ja som ešte v žiadnom salóne nebola, možno by som si mala najprv skúsiť ísť aj inde v BA, ale keď zatiaľ ma nič nezaujalo... 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@nikkynv A to že sa na šaty čaká dlhšie by mi vôbec nevadilo, času do svadby mám dosť (ak nejaká vôbec bude, že 😄) a teda keď objednám v čas tak mi je to potom jedno ako dlho budú čakať na svoj deň D v skrini 🙂 Tak sa teším, že odporúčaš.
Odpovedať
@amelie22 Tak to som nevedela, že je až taký rozdiel v cene 😄 ešte odporúčam ak sa rozhodneš ísť do Spišskej dopredu im napísať presné modely, ktoré sa Ti páčia a chceš ich vyskúšať aby tam boli. Nemajú úplne všetky priamo tam a niektoré môže mat akurát požičané nejaká nevesta tak aby si necestovala takú diaľku zbytočne. Už len počkať aby sa otvorili obchody že? 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@nikkynv Áno ano to mám určite v pláne. Ďakujem 🙂 Doma mi už povedali, že či mi šibe. Že aj tak budem môcť mať na svadbe len 6 ľudí tak že kvoli tomu ozaj nemusím isť tak ďaleko, že veď to je jedno čo budem mať na sebe 😄 😄 povzbudenie 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@amelie22 Dobrý deň, ak by ste mali záujem sme salón v Bratislave. Nie všetky salóny majú vysoké ceny. My máme ceny od 180 do cca 700 €. Záleží od modelu šiat. Momentálne je nachystaný aj výpredaj. Ak by ste mali záujem, rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Pokojne mi zavolajte. Na našom webe nájdete aj veľkosti aj ceny. Prajem pekný deň Katka z Wedding Elegance
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@iriansamsro ach škoda že ste tak ďaleko... Máte naozaj krásne kúsky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vy máte fakt neskutočne krásne kúsky
Odpovedať
Ja síce nemám šaty z IRIAN SAM, ale bola som tam na skúške. V tom čase som nosila veľkosť 46/48 a bola tam naozaj veľmi milá a ochotná slečna. Skúsila som si tam asi 10 šiat (a veľmi pekných) aj napriek mojej veľkosti. Jedny šaty som si vybrala, ale nakoniec som sa rozhodla pre iné v druhom salóne a o rok neskôr, keďže jednak prišiel covid a svadbu sme presunuli a druhá vec, schudla som 25kg. 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
@antonia16 Viete mi povedať presnú sumu, koľko je najdrahšie?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?